Jenn Bennett


Jenn Bennettová je populární autorkou young adult románů i titulů pro dospělé. Její knihy se opakovaně dostávají do finále hlasování Goodreads Choice Award a jsou kladně přijímány kritikou i čtenáři. Kromě toho, že působí jako spisovatelka, je také umělkyně, malbu vystudovala na univerzitě. Narodila se v Německu, žila na různých místech po celých Spojených státech a procestovala Evropu, Čínu, Tchaj-wan i Hong Kong. Nyní žije poblíž Atlanty s manželem a dvěma psy.

Související akce a aktuality:

Dohánějte resty, knihodeň se blíží

Dohánějte resty, knihodeň se blíží
31.03.2023 | Víkendovky

Prosím vás, tak březen je pryč a jaro teda za mě furt nikde. Ten Mordor posledních dnů mě už intenzivně nebaví a objednala bych si kvetoucí stromy a narcisky, díkydík. Každopádně jsem vás přišla varovat: duben je poslední měsíc, kdy můžete dohnat knižní resty, jo. Protože v květnu před Světem knihy na vás nahrneme tolik novinek, že vám vypadnou očička. Knihodeň, aka knižní povodeň, se blíží. Byli jste varováni.

Číst více

Jarní koktejl knížek

Jarní koktejl knížek
18.03.2022 | Víkendovky

Čusky čauky, zdravím z CooBoo tentokrát po trošku delší době než obvykle. Navzdory tomu, co se ve světě děje, se normální život přece jen nezastavil a my dál chystáme kupy knížek k vydání. A ono je to vlastně správně, nikdo z nás se nemůže 24/7 soustředit jen na současné tragédie a pro naši psychiku je zdravé si odskočit k příjemnějším tématům – ať už jsou to písmenka na stránkách knihy poskládaná do podoby napínavého příběhu nebo třeba konečně nesměle vykukující jaro.

Číst více