Beletrie pro dospělé

Na jedné vlně

Jenn Bennett


Je klukem jejích snů… ona sama to ale zatím neví

Bailey Rydellová zbožňuje filmy a už celé měsíce je zaláskovaná do vtipného filmového geeka, kterého zná jen přes internet pod jménem Alex. Dva dospívající nemohou bydlet dál od sebe - Bailey na východním a Alex na západním pobřeží USA. Ale pak se Bailey nastěhuje k tátovi, který náhodou bydlí ve stejném kalifornském městě jako její online princ. 

Bailey se ale bojí, že se z Alexe vyklube úchyl nebo podivín, a tak mu neřekne, že se do "jeho" města nastěhovala. Nebo že sehnala brigádu v místním turisty vyhledávaném muzeu. Nebo že ji každý den dovádí k šílenství muzejní sekuriťák Porter Roth, který je sice k sežrání, ale taky jejím novým nepřítelem na život a na smrt. Časem je navíc všechno komplikovanější a Bailey začíná objevovat tu tenkou hranici mezi nenávistí, láskou a čímkoli, co zrovna začíná cítit k Porterovi. Bailey si tak musí vybrat, jestli se držet své online fantazie, Alexe, nebo zariskovat a přijmout nedokonalou realitu, Portera. Volba je to zároveň jednodušší i komplikovanější, než si uvědomuje - Porter Roth má totiž tajemství: to one je Alex... víceméně.

Více

299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.06.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,359 kg
Jazyk čeština
Původní název Alex, Approximately
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076612020
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

mujzivotknihomolky.blogspot.com - Přečteno Na jedné vlně

...„Autorka opět dokázala, že umí skvěle psát a čtenář se na více než tři sta stranách rozhodně nebude nudit.“...

suzanneawhite.com - Kdo se sveze na jedné vlně?

... „Na jedné vlně je prostě hezky promyšlená, dobře napsaná a poctivá romance (nejenom) pro náctileté. V knize nechybí humor, nějaké to tajemství a traumatické zážitky z minulosti. Nicméně i tak Jenn Bennettová drží vyznění příběhu na té romantické, oddychové vlně.“ ...

topcteni.cz - Jenn Bennettová – Na jedné vlně

... „Je to čtivá, milá romantika o poznávání dvou mladých lidí, odkrývání svých tajemství navzájem, a také o vystoupení ze své komfortní zóny.“ ...

Autor

Jenn Bennett

Jenn Bennett

Jenn Bennettová je populární autorkou young adult románů i titulů pro dospělé. Její knihy se opakovaně dostávají do finále hlasování Goodreads Choice Award a jsou kladně přijímány kritikou i čtenáři. Kromě toho, že působí jako spisovatelka, je také umělkyně, malbu vystudovala na univerzitě. Narodila se v Německu, žila na různých místech po celých Spojených státech a procestovala Evropu, Čínu, Tchaj-wan i Hong Kong. Nyní žije poblíž Atlanty s manželem a dvěma psy.

Profil autora