Beletrie pro dospělé

Cesta za štěstím

Jenn Bennett


Myslela si, že ho zná… ale teď je všechno jinak

Začínající fotografka Josie strávila polovinu života tím, že se s mámou stěhovaly z jednoho města do druhého. Když se vrátí po dlouhých letech do svého rodiště, historického města v Nové Anglii, aby se tam postaraly o chod rodinného knihkupectví, Josie ví, že to není navždy. Sní o životě na opačném pobřeží a má plán, jak se tam dostat.

Neplánovala ovšem to, že se setká s místním rebelem se špatnou pověstí Luckym Karrasem… který je shodou okolností jejím nejlepším kamarádem z dětství. Lucky dá jasně najevo, že s Josie nechce mít nic společného – ale všechno se změní po katastrofickém večírku u bazénu. Když po nedomyšlené pomstě Josie spadne do pořádných potíží, Lucky na sebe neočekávaně všechno vezme.

Josie je odhodlaná zjistit, proč se Lucky rozhodl ji krýt – a pochopí, že se oba změnili a ten hodný kluk, kterého kdysi znávala, má teď pěkně černý smysl pro humor a úsměv, ze kterého jí srdce buší jako o závod. A možná, jen možná to není ten trucující drsňák, za kterého ho všichni mají…

Více

369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Jarní koktejl knížek

Jarní koktejl knížek
18.03.2022 | Víkendovky

Čusky čauky, zdravím z CooBoo tentokrát po trošku delší době než obvykle. Navzdory tomu, co se ve světě děje, se normální život přece jen nezastavil a my dál chystáme kupy knížek k vydání. A ono je to vlastně správně, nikdo z nás se nemůže 24/7 soustředit jen na současné tragédie a pro naši psychiku je zdravé si odskočit k příjemnějším tématům – ať už jsou to písmenka na stránkách knihy poskládaná do podoby napínavého příběhu nebo třeba konečně nesměle vykukující jaro.

Detailní informace

Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.04.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,372 kg
Jazyk čeština
Původní název Chasing Lucky
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076614772
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

cbdb.cz - Jenn Bennetová již potřetí na české scén

...Jelikož se jedná o young adult, tak dospělý čtenář nemůže čekat verzi pro dospělé. Jak je zvykem, hrdinové si vymění několik polibků, zaobaleně prožijí intimní scénu, ale nic, co by mohlo cílové čtenáře pohoršit. Nemusíte mít proto obavy pořídit tituly Jenn Bennettové třeba svým náctiletým dcerám. Ocení vzrušující a napínavé drama, možná si povzdechnou nad okouzlujícím bad boyem a možná nalezno...

Autor

Jenn Bennett

Jenn Bennett

Jenn Bennettová je populární autorkou young adult románů i titulů pro dospělé. Její knihy se opakovaně dostávají do finále hlasování Goodreads Choice Award a jsou kladně přijímány kritikou i čtenáři. Kromě toho, že působí jako spisovatelka, je také umělkyně, malbu vystudovala na univerzitě. Narodila se v Německu, žila na různých místech po celých Spojených státech a procestovala Evropu, Čínu, Tchaj-wan i Hong Kong. Nyní žije poblíž Atlanty s manželem a dvěma psy.

Profil autora