Young adult

Neplavec

Petr Hugo Šlik


Dokáže Neplavec proplavat střední školou?

Honzovi je sedmnáct a chodí do třeťáku na střední. S učením nemá problémy, rodiče jsou v pohodě, spolužáci taky, s holkou randí, a dokonce sehnal i fajn brigádu. Jenže přes to všechno jeho život vůbec není easy. Má pocit, jako by se nemohl hnout z místa a všude kolem něj pomalu stoupala chladná kalná voda. A to je zlý, moc zlý. Honza je totiž neplavec.

Více

269 Kč Doporučená cena
V prodeji

O Neplavci

O Neplavci
15.09.2023 | Víkendovky

Tak jak si zvykáte na to, že už je vlastně podzim? Teda že by spíš měl být, počasí je pořád dost letní, ale večer nebo ráno už to připomíná čas, kdy člověk netouží po ničem jiném než chlupaté dece a horké čokoládě… Já jsem se s tím teda pořád ještě moc nesmířila (taky jsme měli celé léto v kanceláři arktické klima, žejo), ale na druhou stranu máme na podzim dost dobré vyhlídky, protože se chystá obrovská kupa skvělých knížek, které se přesně na takové chladnější večery hodí. Takže vlastně asi dobrý…

Detailní informace

Počet stran 152
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.10.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,269 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor TICHO762
EAN 9788076618183
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Petr Hugo Šlik

Petr Hugo Šlik

Petr Hugo Šlik vystudoval geodézii a jako zeměměřič také pracuje. Hraje na bicí v kapele Neúspěšný atlet a na kytaru v kapele Hugo a já, pro kterou zároveň skládá hudbu a píše texty. Žije v Libčicích nad Vltavou. Je autorem knih pro děti a mládež i dospělé. Je držitelem Ocenění poroty XIV. ročníku Literární ceny Vladimíra Vokolka 2010 v kategorii od 25 do 35 let. Jeho kniha Tajemství jeskyně pokladů byla zařazena do katalogu Nejlepší knihy dětem 2015/2016, výběru nejlepších dětských knih podle Komise pro dětskou knihu SČKN a České sekce IBBY. V roce 2016 vydal „román na přeskáčku“ pro dospělé Tržiště. Ke své knize Ztracený na Nevděku vytvořil i webové stránky www.ztracenynanevdeku.cz, kde se čtenáři mohou dozvědět, jak získat bonusovou kapitolu.

Profil autora