Dopisy ztraceným | Albatros media

Beletrie pro děti

Dopisy ztraceným

Brigid Kemmererová


Řekli byste svá nejtemnější tajemství úplně cizímu člověku?

Maminka Juliet Youngové byla reportážní fotografka a cestovala po celém světě. Juliet si s ní vždycky psala dopisy. Dokonce i po její smrti jí na hrobě nechává psaníčka. Je to jediný způsob, jak se s tím Juliet dovede vyrovnat. Declan Murphy je ten typ kluka, na kterého nechcete narazit. Během veřejně prospěšných prací, které mu přikázal soud, se pokouší uprchnout démonům své minulosti. Když si Declan přečte dopis, který najde vedle hrobu, neodolá a odepíše. Netrvá to dlouho a už se svěřuje úplně cizímu člověku a je jasné, že mají opravdu hodně společného. Ale Declan ani Juliet netuší, s kým si ve skutečnosti píší. Když se do jejich dopisů zamotá dění ve škole a přeskočí jiskra, tak však Juliet s Declanem zjistí, že pravda by je mohla navždy rozdělit.
Více

299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 344
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.03.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,491 kg
Jazyk čeština
Překladatel Helena Šváchová
EAN 9788075447524
Věk od 12
Typ Kniha

Recenze médií

Kristie čte - Přečteno! Dopisy ztraceným!

„Contemporary to s příběhem nemívají snadné a občas to dopadne tak, že tam vlastně žádný není. To tady vážně nehrozí! Přestože se ta kniha výrazně zaměřuje na emoce - na pocity viny, na žal a na potřebu se s tou ztrátou nějak vyrovnat, je tam i spousta událostí a překvapivých zvratů. Především v té druhé polovině to autorka na čtenáře valí a ke konci nikomu nedá vydechnout."

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.