Young adult

Vždycky Jane

Jenn Bennett


Láska se nestará o to, co máte v plánu.

Osmnáctiletá dcera profesionálního řidiče Jane Marlowová vyrůstala mezi zaměstnanci bohatého hudebního producenta z LA – sice na dosah kapel, kterých měla vždycky plnou hlavu, ale sama mezi ty skutečné VIP nikdy nepatřila. Každé léto jedou Jane a její táta do hor, pracovat v producentově sídle u Kondořího jezera. V městečku se totiž koná obrovský hudební festival, za kterým stojí legendární rodina Sarafianových, a Jane už dlouho zbožňuje nejstaršího syna Eddieho. Když mezi nimi tedy konečně rozkvete vztah na dálku, neváhá a nedbá společenských hranic.

Ale když se vrátí k jezeru a tam se znovu setká s Eddieho tajuplným bratrem Fenem, začne o svých citech pochybovat. Fen Sarafian taky miluje hudbu – a nesnáší všechny ty tanečky kolem. Rodina ho vystěhovala a teď si vydělává v obchodě s deskami. Okamžitě pro Jane zahoří a udělal by cokoli, aby podrazil svého staršího bratra. I kdyby to znamenalo rozcupovat obrovský rodinný festival na kousky. A nebo Janino srdce.

Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Dohánějte resty, knihodeň se blíží

Dohánějte resty, knihodeň se blíží
31.03.2023 | Víkendovky

Prosím vás, tak březen je pryč a jaro teda za mě furt nikde. Ten Mordor posledních dnů mě už intenzivně nebaví a objednala bych si kvetoucí stromy a narcisky, díkydík. Každopádně jsem vás přišla varovat: duben je poslední měsíc, kdy můžete dohnat knižní resty, jo. Protože v květnu před Světem knihy na vás nahrneme tolik novinek, že vám vypadnou očička. Knihodeň, aka knižní povodeň, se blíží. Byli jste varováni.

Detailní informace

Žánr YA romantika
Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.04.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,324 kg
Jazyk čeština
Původní název Always Jane
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Netušilová
EAN 9788076617087
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

Jenn Bennett

Jenn Bennett

Jenn Bennettová je populární autorkou young adult románů i titulů pro dospělé. Její knihy se opakovaně dostávají do finále hlasování Goodreads Choice Award a jsou kladně přijímány kritikou i čtenáři. Kromě toho, že působí jako spisovatelka, je také umělkyně, malbu vystudovala na univerzitě. Narodila se v Německu, žila na různých místech po celých Spojených státech a procestovala Evropu, Čínu, Tchaj-wan i Hong Kong. Nyní žije poblíž Atlanty s manželem a dvěma psy.

Profil autora