Beletrie pro dospělé

Ukradený dědic

Holly Blacková


Elfhame je zpátky – vraťte se do světa podlých víl!

Od Hadí bitvy uběhlo už osm let. Ale na chladném severu si lady Nora ze dvora Ostrých zubů znovu přivlastnila citadelu Ledová jehla. A v ní pomocí prastaré relikvie vytváří monstra z větví a sněhu, která ji poslouchají na slovo a vykonají její pomstu.

Suren, dítě královny dvora Ostrých zubů a jediná osoba, která má nad svou matkou nějakou moc, uprchla do lidského světa. Tam žije jako divoké zvíře v lesích. Je osamělá a stále ji sužují vzpomínky na nemilosrdné mučení, které musela na dvoře Ostrých zubů přežít. Čas si krátí tím, že vysvobozuje smrtelníky z pro ně nevýhodných dohod. Věří, že na ni svět zapomněl, dokud ji buřibaba Bogdana nepronásleduje nočními ulicemi.

Nezachrání ji nikdo jiný než princ Doubek, dědic Elfhame, kterému byla Suren kdysi přislíbena za ženu a kterým roky opovrhuje. Nyní sedmnáctiletý Doubek je okouzlující, překrásný a manipulativní. Právě teď je na misi, která ho zavede na sever, a chce Sureninu pomoc. Ale pokud bude princezna souhlasit, bude to znamenat obrnit své srdce proti chlapci, kterého kdysi znávala, a princi, kterému nemůže věřit. A stejně tak postavit se hrůzám, které považovala za minulost…

Více

469 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 392
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.10.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,434 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Sean Freeman
Původní název The Stolen Heir
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Badalec
EAN 9788076618244
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

deti-noci.cz - Ukradený dědic

„Ukradený dědic se čte velice snadno, dokáže upoutat pozornost a vtáhnout do děje. Román má trochu jiný, vážnější tón, nese se ale v podobném duchu jako Krutý princ a svět Elfhame je v něm opět vykreslen neuvěřitelně barvitě a čarovně.“

Autor

Holly Blacková

Holly Blacková

Holly Blacková je známá a úspěšná spisovatelka fantasy knih pro děti a teenagery. Jejím nejúspěšnějším dílem je Kronika rodu Spiderwicků. Holly žije s manželem a synem v Massachusetts v domě, který má podle ní tajné dveře do jiného světa.

Profil autora