Beletrie pro dospělé

Krev a med

Shelby Mahurinová


Dokud nás smrt nerozdělí! Druhý díl populární fantasy romance.

Lou, Reid, Coco a Ansel jsou na útěku. Poté co jen o vlásek unikli smrti z rukou Dames Blanches, prchají před čarodějnicemi, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt.

Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují Lou s Reidem spojence. A to silné. Ale ochrana má svou cenu a hrdinové se tak musí rozdělit, aby sehnali posily. Lou a Reid se snaží uzavřít rozšiřující se propast mezi nimi dvěma a zlá Morgane mezitím spřádá svou hru na kočku a myš. A navíc hrozí, že zničí to nejcennější, co mají…

Více

449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 464
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.06.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,6 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Blood & Honey
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Miketová
EAN 9788076614970
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Shelby Mahurinová

Shelby Mahurinová

Shelby Mahurinová vyrůstala na malé farmě v zemědělském kraji v Indianě, kde se z obyčejných větví stávaly kouzelné hůlky a z  krav draci. O svou bujnou představivost nepřišla ani s věkem, takže hry na „co by kdyby“ hraje dodnes – akorát se slovy místo s  kravami. Když nepíše, nejčastěji se dívá na seriál Kancl nebo obsedantně pročítá Twitter. Pořád žije poblíž malé farmy, kde strávila dětství, se svým vysokým manželem, polodivokými dětmi, dvěma psy a kočkou.

Profil autora