Beletrie pro dospělé

Studie kouzel

Maria V. Snyderová


Kořeny kouzel sahají hluboko. Druhý díl akční fantasy série.

Poté co Jelena odhalila, že má magické schopnosti, musela uprchnout z Ixie, kde jsou kouzla zakázaná. V Sitii, dlouho ztracené domovině, má šanci znovu se setkat s rodinou, kterou nikdy nepoznala. Ale cizí země má vlastní tajemství a navíc zde s Jelenou jednají s podezřením, a dokonce s nenávistí. A to i ti, kteří by měli stát na její straně - třeba vlastní bratr.

Jelena se musí dostat do citadely, kde se bude učit, jak ovládnout své magické dovednosti pod vedením mistrů kouzelníků. Zatímco se učí pravidla kouzel, narazí i na ty, kteří jsou ochotni udělat cokoli pro to, aby je zlomili. A když se objeví kouzelnický odpadlík útočící na mladé ženy, Jelena musí dát všanc vlastní život, aby ho zastavila.

Zachrání ji kouzla kolující jí v krvi, nebo budou její zkázou?

Více

399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 472
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.03.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,607 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Studie
Původní název Magic Study
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Stárková
EAN 9788076611610
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

Databazeknih.cz - Magie pod drobnohledem

„Pro mě je romantická linka něco jako jiskra, která dodá všemu šťávu. A to napětí mezi Jelenou a Valekem miluju!“

Autor

Maria V. Snyderová

Maria V. Snyderová

Americká spisovatelka Maria V. Snyderová (*1973) se narodila a vyrostla ve Filadelfii. Vystudovala meteorologii a tvůrčí psaní. S vysokoškolským prostředím se nedovedla rozloučit, takže nadále vyučuje na Seton Hill University. Na psaní ji nejvíc baví přípravná část, soustředí se na výzkum, aby byly její příběhy co nejrealističtější. Díky svým knihám se naučila šermovat, vypáčit zámek, jezdit na koni nebo foukat sklo. Když nepíše a nezkoumá, ráda cestuje – sama, s kocourem nebo s rodinou.

Profil autora