Beletrie pro dospělé

Studie ohně

Maria V. Snyderová


Studium skončilo, přichází skutečné zkoušky. Třetí díl akční fantasy série.

Když se zemí rozšíří zprávy, že je Jelena Hledačkou duší a dokáže duše polapit i pustit na svobodu, lidé začnou být neklidní. Jeleniny neobvyklé schopnosti i minulost ji už tak staví mimo společnost. A zatímco Rada projednává její osud, dostane znepokojivou zprávu: vražedný kouzelník, kterého již jednou porazila, plánuje napadnout její vlast.

Čest tak Jelenu vyšle na cestu, která ji dovede na pokraj sil, a vpřed ji žene jen naděje, že se znovu setká se svými drahými. Na této pouti ji doprovázejí spojenci, nepřátelé, milenci i vrazi a jejich loajalita je pochybná. Jelena bude mít jen jedinou šanci ukázat, co v ní je - a zachránit zemi blízkou jejímu srdci.

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Studie nejen ohně

Studie nejen ohně
06.08.2021 | Víkendovky

Dneska budeme optimisti a řekneme si, že je před námi ještě půlka prázdnin. A my toho úžasného času na přelomu července a srpna využili… ke stěhování, jak už jsme několikrát psali. A nevěřili byste, co se za těch více než deset let nahromadí v kanceláři.

Detailní informace

Počet stran 480
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.09.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,613 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Řady Studie
Původní název Fire Study
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Stárková
EAN 9788076612792
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

me-knizni-zazitky.webnode.cz - Studie ohně

...„Celkově Studie ohně naplnila očekávání, která jsem do ní vkládala. Skvěle se četla, nevynechala oblíbené postavy, přinesla nové informace a rozvinula i ty, které už pro čtenáře dávno nebyly neznámé.“...

Autor

Maria V. Snyderová

Maria V. Snyderová

Americká spisovatelka Maria V. Snyderová (*1973) se narodila a vyrostla ve Filadelfii. Vystudovala meteorologii a tvůrčí psaní. S vysokoškolským prostředím se nedovedla rozloučit, takže nadále vyučuje na Seton Hill University. Na psaní ji nejvíc baví přípravná část, soustředí se na výzkum, aby byly její příběhy co nejrealističtější. Díky svým knihám se naučila šermovat, vypáčit zámek, jezdit na koni nebo foukat sklo. Když nepíše a nezkoumá, ráda cestuje – sama, s kocourem nebo s rodinou.

Profil autora