Beletrie pro dospělé

Naše bouřlivé konce

Chloe Gong


Šanghaj hoří – a jejich srdce taky. Závěr epické duologie.

Píše se rok 1927 a Šanghaj se chvěje na okraji revoluce.

Poté co Juliette obětovala svůj vztah s Romou, aby ho uchránila před smrtí, stala se z ní dívka na válečné stezce. Stačí jeden špatný pohyb a její bratranec si uzme místo dědice Šarlatových. Jedinou možností, jak zachránit kluka, kterého miluje, před hněvem svého gangu, je zařídit, aby toužil po její smrti za to, že chladnokrevně zavraždila jeho nejlepšího přítele. Kdyby byla Juliette skutečně vinna zločinem, který Roma věří, že spáchala, nejspíš by bylo jeho odmítnutí méně bolestivé.

Roma se pořád nemůže vzpamatovat z Marshallova úmrtí a jeho bratranec Benedikt s ním sotva promluví. Roma ví, že je to všechno jeho chyba, že si znovu vpustil nemilosrdnou Juliette zpátky do života, a je odhodlaný věci napravit – i kdyby to znamenalo zabít dívku, kterou stejně nenávidí jako miluje.

Pak se ve městě objeví nové smrtelné nebezpečí, a i když tajemství Juliette a Romu rozdělují, musí spolupracovat, pokud chtějí tuhle hrozbu jednou pro vždy ukončit. Šanghaj už je v bodu zlomu: šepoty o občanské válce jsou každým dnem hlasitější a nadvláda gangů čelí hrozbě úplného konce. Roma a Juliette musí odložit své rozbroje a bojovat s monstry i politikou. Ale pořád nejsou připraveni na tu největší hrozbu vůbec: jak ochránit své srdce před tím druhým.

Více

499 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další knihy ze série "Naše zakázané vášně"

Detailní informace

Počet stran 536
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.10.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,699 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Our Violent Ends
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kristýna Suchomelová
EAN 9788076618572
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Chloe Gong

Chloe Gong

Chloe Gong debutovala svou sérií Zakázané vášně, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times. Vystudovala angličtinu a mezinárodní vztahy na University of Pennsylvania. Narodila se v Šanghaji a vyrůstala v Aucklandu na Novém Zélandu, nyní žije v New Yorku a předstírá, že je opravdu dospělá. Poté co zhltla celou YA sekci ve své oblíbené knihovně, začala ve třinácti letech psát vlastní romány, aby se zabavila – a od té doby se baví vskutku náramně. Záhadně se objeví, pokud před zrcadlem třikrát zašeptáte: „Romeo a Julie je nejlepší ze Shakespearových her“.

Profil autora