Beletrie pro dospělé

Bohové a monstra

Shelby Mahurinová


Láska, která bude planout navěky! Třetí a závěrečný díl populární fantasy romance.

Zlo si vždycky hledá cestu. My mu ji jen nesmíme ukázat.

Lou strávila celý svůj život na útěku. A teď poté, co jí Morgane zasadila drtivý úder, přišel čas získat zpátky to, co jí právoplatně patří.

Ale tohle už není Lou, kterou její přátelé znali. Tohle už není Lou, která si získala chasseurovo srdce. Temnota ji pohltila a tentokrát bude potřeba víc než jen láska, aby ji z jejích spárů získali zpět.

A zatímco Lou bojuje se svými démony a čarodějnice, chasseuři a duchové země se připravují na závěrečnou bitvu, Reid čelí příšerné volbě: zničující oběť, nebo smrt všech, kteří jsou mu drazí?

Milenci, kterým hvězdy nepřáli, svedeni k sobě osudem či prozřetelností, životem i smrtí, bohy nebo možná monstry. Tohle všechno skončí v plamenech.

Více

449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Rozloučení s čarodějnicemi

Rozloučení s čarodějnicemi
12.11.2021 | Víkendovky

Čusky čauky všem, tak jak se těšíte na Vánoce? Listopad je za mě jeden z nejhorších měsíců roku (spolu s únorem, a možná taky lednem), takže jeho úspěšné přežití v mém případě závisí na tom, že si co nejvíc protáhnu takové ty pěkné halloweenské podzimní radosti a pak nasadím rovnou vánoční světýlka a koledy. Z několika stran jsem si vyslechla, že na Vánoce je ještě brzy (což je blbost), takže se pořád zuby nehty držím čarodějnického módu.

Detailní informace

Počet stran 528
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.11.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,672 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název Gods & Monsters
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Badalec
EAN 9788076613522
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Shelby Mahurinová

Shelby Mahurinová

Shelby Mahurinová vyrůstala na malé farmě v zemědělském kraji v Indianě, kde se z obyčejných větví stávaly kouzelné hůlky a z  krav draci. O svou bujnou představivost nepřišla ani s věkem, takže hry na „co by kdyby“ hraje dodnes – akorát se slovy místo s  kravami. Když nepíše, nejčastěji se dívá na seriál Kancl nebo obsedantně pročítá Twitter. Pořád žije poblíž malé farmy, kde strávila dětství, se svým vysokým manželem, polodivokými dětmi, dvěma psy a kočkou.

Profil autora