CooBoo

Neprávem opomíjené knihy

Neprávem opomíjené knihy
07.08.2020 | Víkendovky

Doufám, že si užíváte léto stejně jako já, protože tenhle rok to vyšlo ideálně – déšť, chladná rána a sem tam horký den (tak snad mi to víkend nezkazí). A zatímco Katka ještě od zimy nevypnula topení, pro mě je tohle léto naprosto ideální pro čtení – knížku si beru na koupaliště, večer, když za oknem šumí déšť, i během odpoledne, kdy se raději přisunu blíž k rozpálenému grilu.

Číst více

Extrabuřty z edičáku

Extrabuřty z edičáku
31.07.2020 | Víkendovky

Nazdárek párek! Doufám, že si stejně jako já užíváte, že je konečně teplo (Michala zdravím do Grónska), ládujete se zmrzlinou, klopíte do sebe limonádu a koktejly i s deštníčky a vůbec si užíváte léta (s knihou v ruce, samozřejmě)!

Číst více

Jedovaté září

Jedovaté září
24.07.2020 | Víkendovky

Čusky čauky! Léto nám pomalu ubíhá mezi prsty, a i když si někteří v tomhle divně na střídačku upršeném, na střídačku sluníčkovém počasí libují (Michale!), my normální lidi bychom se docela rádi prostě jen ohřáli. Jediným bonusem zůstává, že deštivo je na to čtení možná přece jen o fous lepší, protože nemá člověk pocit, že by měl někde vysedávat na zahrádce s kamarády.

Číst více

Komiksové léto

Komiksové léto
17.07.2020 | Víkendovky

Nevím, jak se to stalo, ale nějak se ze mě v CooBoo stala odbornice na komiksy. Pokud tedy nepočítám Adélinu skvělou Trikoloru nebo Michalova Poctivého špiona, který vyjde teprve na podzim. „Moje“ komiksy jsou trochu jiné. Takové youngadultovské. Mileniálské, chcete-li. A myslím, že to všechno začalo tím, když jsem narazila na Sarah´s Scribbles…

Číst více

Prázdniny a Aurora povstávají!

Prázdniny a Aurora povstávají!
10.07.2020 | Víkendovky

A je to tady, oficiálně začaly prázdniny (i když musím uznat, že letos to byly napůl prázdniny už od března). Čili v MHD potkám první školou povinné nejdřív o půl desáté, koupaliště jsou narvaná (letošní počasí je ideální – dva dny deště na čtení doma a jeden den veder na čtení na koupališti) a nedaleký skatepark zase žije dlouho do noci.

Číst více

Navždycky s čokoládou

Navždycky s čokoládou
03.07.2020 | Víkendovky

Čusky čauky! Tak jo, tak my jsme v kanclu právě uzavřeli léto a už si jedeme podzim. A ne, nezbláznila jsem se, jen v nakladatelství žijeme tak o čtvrt roku napřed a teď pro vás chystáme knížky na hlavní podzimní sezonu. Po letních romantikách jsou tedy na pořadu dne fantasy bichle… a taky novinky českých autorů!

Číst více

Zmrzka podruhé

Zmrzka podruhé
26.06.2020 | Víkendovky

Taky se vám stává, že jste po celém týdnu unavení a v pátek večer padáte na hubu? Mně se to minulý pátek povedlo doslova, následkem čehož jsem vyhrála letošní sádrový jackpot (plus vyhlídkovou jízdu na mufloní safari v Thomayerově nemocnici) a nad ostatními kubulíny vedu v počtu dlouhodobě znehybněných končetin s přehledem 2:0. Vítejte tedy u našeho historicky prvního blogového příspěvku psaného jednou rukou!

Číst více

Zpátky do redakce!

Zpátky do redakce!
19.06.2020 | Víkendovky

Teda, skoro… Tím nadpisem chci říct, že se u nás v CooBoo a celé společnosti Albatros Media pomalu vrací život zpátky do starých kolejí. Ještě pořád sice pracujeme hlavně z domova, ale to se nejspíš v červenci změní. Pomalu se budeme vracet do kanceláří a zase se trochu víc potkávat s ostatními lidmi, které jsme dobře čtvrt roku neviděli. Koncem června máme dokonce v plánu už i první větší poradu, které se bude účastnit víc než jeden člověk! Strhující!

Číst více