Young adult

Okouzlení

F. T. Lukens


Neodolatelná feel-good fantasy od autora*ky hitu Šťastně až navěky?

Antonii Čarovnou předchází pověst mocné a vzdorovité čarodějky. Proto má Edison Havranský pořádně nahnáno, když vstupuje k ní do kanceláře. Chtěl by se stát jejím magickým učněm, ale je tu maličkatý problém – nemá moc zkušeností s kletbami a hlavně neovládá magii. Zato však vynalezl přístroj na odhalování magických energetických linií, díky čemuž je nakonec přijat a dostane magické jméno Havran.

Později se seznámí i se Sluncem, nabručenou a znepokojivě pěknou pomocnou silou Antoniiny hlavní konkurence. Když se však Kouzelnické konsorcium dozví o jeho nelegálním přístroji a jejich mentoři zmizí, nezbude jim nic jiného než spolupracovat. A brzo zjistí, že jim to překvapivě klape…

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.03.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,334 kg
Jazyk čeština
Původní název Spell Bound
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Bičíková
EAN 9788076619180
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

F. T. Lukens

F. T. Lukens

F.T. Lukens se ve své tvorbě zaměřuje na fantastiku všeho druhu a s velkou oblibou píše queer YA romány plné rozmanitosti a humoru. Fantasy román The Rules and Regulations for Mediating Myths & Magic získal cenu Bisexual Book Award v kategorii spekulativní fikce a byl nominován také na Cybils Award v roce 2017. F.T. Lukens žije v Severní Karolíně se svou drahou polovičkou, třemi dětmi, třemi psy a třemi kočkami.

Profil autora