Young adult

Polibek na Mykonu

Catherine Riderová


Léto, moře a romantický ostrov - místo stvořené pro letní lásku!

Izzy si prázdniny představovala jinak: Místo toho, aby prorazila jako zpěvačka, pracuje jako chůva na výletní lodi ve Středozemním moři. A navíc sdílí kajutu se svým bývalým – který si začne užívat s novou láskou. A tak se Izzy rozhodne podívat se na ostrov Mykonos. Ale to ještě netuší, že tam stráví delší čas, než si původně myslela.

Zach se narodil na Mykonu, ale vyrůstal v Chicagu, a když se nyní vrátil ke své rozvětvené řecké rodině, na obzoru se rýsují problémy: Chce prodat svůj podíl v obrovském domě po prarodičích, aby mohl rozjet svůj podnik a nákupem a renovací nemovitostí. A zbytek rodiny s jeho rozhodnutí samozřejmě nesouhlasí. Když na sebe Izzy a Zach náhodou narazí, přeskočí jiskra. A i když se ani jeden z nich neplánuje zamilovat, nebudou nakonec pro sebe ti praví?

Více

299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Řecké pláže, slunce, moře a jeden dokonalý polibek

Řecké pláže, slunce, moře a jeden dokonalý polibek
22.04.2022 | Víkendovky

Už jste někdy byli v Řecku? Užívali si řecké sluníčko, moře, pláže a jídlo? Já se musím přiznat, že jsem tam ještě nebyla.

Detailní informace

Žánr YA romantika
Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.06.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,271 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 6
Řady Polibek
Původní název Kiss me in Mykonos
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076615137
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

kniznidira.cz - Polibek na Mykonu

...„Styl psaní je jednoduchý, dialogy ubíhají, chemie funguje, povaha postav odpovídá jejich věku, má to hlavu a patu a skutečně z toho sálá léto i kapka jakési nostalgie. Maličko se naťuknou mezigenerační spory stejně jako vztahy, rodina, budoucnost, vyrovnání se se ztrátou prarodiče a podobně.“...