Young adult

Odvážná a smrtící přísaha

Brigid Kemmererová


Neboj se, nikdy se nevzdávej a věř svému srdci!

Uhlíkov se rychle rozpadá, na jedné straně stojí ti, kteří věří, že Rhen je právoplatný dědic, na druhé ti, kteří touží začít novou éru pod vedením Greye. Ten souhlasil, že počká dva měsíce, než na Uhlíkov zaútočí, a za tu dobu se Rhen od všech odvrátil - dokonce i od Harper, která se mu zoufale snaží pomoci najít cestu k míru.

Mezitím se Lia Mara pokouší vládnout Syhlské nížině mírnější rukou než její matka. Ale někteří její poddaní se bouří, protože povolila magii a po svém boku má přivandrovalce z nepřátelské země. A ona začínám pochybovat, jestli je opravdu tou královnou, kterou její země potřebuje.

Zatímco obě království směřující k válce, loajalita je podrobena zkoušce, láska je ohrožena a všemocný nepřítel se vrací!

Více

449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další knihy ze série "Temné a osamělé prokletí"

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 408
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.05.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,549 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název A Vow So Bold and Deadly
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Farnesi
EAN 9788076614925
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová je autorkou contemporary knih, jako je volná duologie Dopisy ztraceným. Vedle toho se ale také vydala do vod dalšího subžánru young adult a její sérieTemné a osamělé prokletí s hlavní hrdinkou z našeho světa je jinak čirou fantasy plnou princů, čarodějů i zakletých říší. Brigid se narodila v Omaze v Nebrasce a nyní žije se svým manželem, syny, psem a kočkou v Baltimoru. Když zrovna nepíše nebo se nestará o rodinu, moc ráda posiluje.

Profil autora