Beletrie pro děti

Temné a osamělé prokletí

Brigid Kemmererová


Dokáže láska zachránit svět?

Princ Rhen, dědic mocného království, se vždy těšil, až převezme vládu a ujme se správy své země. Jenže to bylo ještě předtím, než ho proklela zlá čarodějka. Předtím, než se proměnil v odpornou krvelačnou zrůdu. Předtím, než zničil svou rodinu, svůj hrad i svou zemi.

Pro Harper život nikdy nenachystal nic dobrého. Žije sama s bratrem a matkou, nemají moc peněz. A když se jednoho večera pokusí pomoci neznámé dívce na ulici ve Washingtonu, je přenesena do zakleté říše prince Rhena.

Monstrum? Princ? Harper netuší, co si myslet. Když však začne poznávat dobré stránky princovy povahy, vypadá to, že prokletí by mohlo být zlomeno. Že se do prince zamiluje lidská dívka. Ovšem to temné síly nemohou dopustit, a tak se spojí, aby Harper i Rhena zničily.

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další knihy ze série "Temné a osamělé prokletí"

Detailní informace

Počet stran 480
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.11.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,648 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název A Curse So Dark and Lonely
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Farnesi
EAN 9788076612716
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová je autorkou contemporary knih, jako je volná duologie Dopisy ztraceným. Vedle toho se ale také vydala do vod dalšího subžánru young adult a její sérieTemné a osamělé prokletí s hlavní hrdinkou z našeho světa je jinak čirou fantasy plnou princů, čarodějů i zakletých říší. Brigid se narodila v Omaze v Nebrasce a nyní žije se svým manželem, syny, psem a kočkou v Baltimoru. Když zrovna nepíše nebo se nestará o rodinu, moc ráda posiluje.

Profil autora