Trikolora | Albatros media

Beletrie pro děti

Trikolora

Sametový komiks

Martin Šinkovský


Sledujte malý příběh ve víru velkých dějin!

Na konci roku 1989 byl mráz, který zalézal za nehty. Přesto byly ulice českých a slovenských měst plné lidí, kteří už měli plné zuby komunistické diktatury. Jak tyto společenské kotrmelce a dobu plnou elektrizujícího napětí i prvních svobodných nádechů po mnoha letech vnímá parta desetiletých dětí? Jak revolucí žije jejich malé sídliště na okraji malého okresního města? Kde sehnat trikoloru? Proč se už učitelům neříká „soudruhu“? A kdo je to ten Havelnahrad?
Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 72
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.08.2019
Formát 195x255 mm
Hmotnost 0,494 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Petr Novák
EAN 9788075448415
Věk od 10
Typ Kniha

Recenze médií

Databazeknih.cz - Sametová revoluce na maloměstě

„… Ano, bezpochyby zde najdeme obsáhlejší a hodnotnější publikace, které i lépe poslouží jako učebnice do školy, avšak bude to pravděpodobně právě Trikolora, která má šanci v malých čtenářích zažehnout touhu po vědění a chuť vyhledat si úplnější informace. Pokud byl právě to záměr obou autorů a osobně věřím, že skutečně byl, povedlo se jim to více než dobře...“

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.