Shelby Mahurinová


Shelby Mahurinová vyrůstala na malé farmě v zemědělském kraji v Indianě, kde se z obyčejných větví stávaly kouzelné hůlky a z  krav draci. O svou bujnou představivost nepřišla ani s věkem, takže hry na „co by kdyby“ hraje dodnes – akorát se slovy místo s  kravami. Když nepíše, nejčastěji se dívá na seriál Kancl nebo obsedantně pročítá Twitter. Pořád žije poblíž malé farmy, kde strávila dětství, se svým vysokým manželem, polodivokými dětmi, dvěma psy a kočkou.

Související akce a aktuality:

Rozloučení s čarodějnicemi

Rozloučení s čarodějnicemi
12.11.2021 | Víkendovky

Čusky čauky všem, tak jak se těšíte na Vánoce? Listopad je za mě jeden z nejhorších měsíců roku (spolu s únorem, a možná taky lednem), takže jeho úspěšné přežití v mém případě závisí na tom, že si co nejvíc protáhnu takové ty pěkné halloweenské podzimní radosti a pak nasadím rovnou vánoční světýlka a koledy. Z několika stran jsem si vyslechla, že na Vánoce je ještě brzy (což je blbost), takže se pořád zuby nehty držím čarodějnického módu.

Číst více

Krvomedí blog aneb Těšíte se na čarodějky?

Krvomedí blog aneb Těšíte se na čarodějky?
05.02.2021 | Víkendovky

Nazdárek vespolek, konečně se pomalu, ale jistě začíná blížit doba, kdy zase začneme vydávat knížky naším obvyklým tempem. Abyste rozuměli, leden a únor jsou vždycky trochu slabší, protože všichni vyprázdnili peněženky před Vánoci a nemá smysl snažit se vnucovat nové čtivo knihomolům, kteří jsou zapadaní policovými zásobami.

Číst více