Young adult

Roztříštěná láska

Stacey Marie Brown


i Připravujeme

Začátek srdcervoucí série o lásce, smrti a vině. Od autorky fantasy Divoká říše.

Jaymerson měla všechno – až do té strašlivé nehody. Jedno špatné rozhodnutí. Jeden zlomek vteřiny. Stačilo tak málo, aby se její život změnil navždy. Tváří v tvář zármutku a pocitu viny si Jaymerson uvědomuje, že už nikdy nebude stejná. Zatímco se učí znovu chodit, všichni po ní chtějí, aby zas bylo všechno jako dřív. Jenže nic z jejího starého života jí nepřipadá skutečné. Jediný, kdo jí může porozumět, je někdo, koho dříve nenáviděla. Druhý přeživší nehody – tajemný Hunter. Zvládnou se spolu se vším vyrovnat?

Více

399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Když se v životě vše roztříští

Když se v životě vše roztříští
12.07.2024 | Víkendovky

Tento týden už začalo parádní letní počasí, a tak doufám, že se nemusíte nic učit, nemusíte (moc) pracovat a máte čas se zašít někde s knížkou a konečně si v klidu (u vody nebo s klimatizací) číst. Protože od čeho jiného taky prázdniny na světě jsou, že?

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.09.2024
Formát 130x200 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Adéla Stopka
Původní název Shattered Love
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Trusová
EAN 9788074986901
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s ořízkou

Autor

Stacey Marie Brown

Stacey Marie Brown

Stacey Marie Brown je autorkou romantických románů plných zachmuřených sexy týpků i sarkastických hrdinek, co si nenechají nic líbit, mají proříznutou pusu a jsou pro každou špatnost. Ve volném čase si ráda čte, cestuje, sleduje seriály, pojídá tacos, střílí z luku nebo chodí na procházky a túry. Měla to štěstí, že žila i cestovala všude možně po celém světě. Vyrůstala v Severní Kalifornii na rodinné farmě a zvířata a příroda jsou odjakživa její velkou láskou.

Profil autora