Young adult

Říkej tomu, jak chceš

Brigid Kemmererová


Můžou dobré úmysly omluvit špatný čin? Contemporary hit od autorky bestselleru Dopisy ztraceným.

Rob býval populárním hráčem lakrosu a dobrým studentem, ale pak jeho otce chytili při zpronevěře a teď je z něj vyvrhel. Po nepovedeném pokusu o sebevraždu se navíc o tátu musí Rob s mámou starat a srovnat se s tím, že i když je táta u nich doma fyzicky přítomný, ve skutečnosti o něj Rob přišel. O Maegan si všichni myslí, že je snaživka, ale i ona má řadu tajemství a problémů. Když spolu Rob a Maegan během matematického projektu skončí ve dvojici, nejsou právě nadšení – vždyť toho o sobě navzájem dost slyšeli. Brzy ale zjistí, že mají víc společného, než kdy tušili.

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Říkej tomu, jak chceš

Říkej tomu, jak chceš
22.10.2021 | Víkendovky

Ahoj, po dlouhé době vás všechny zdravím! Kdybych si chtěla dát tu práci a spočítat, kolik času přesně uplynulo od doby, kdy jsem napsala svůj poslední CooBoo blog, určitě bych se dobrala výsledku, ale já se radši spokojím s přibližnou informací, že už je to víc než sedm let. Naštěstí ani za sedm let se některé věci a část osazenstva v CooBoo nezměnily, viď, Michale. ;-) A například série Škola dobra a zla, kterou jsem před sedmi lety s nadšením začínala, ještě definitivně neskončila. Pořád se můžu těšit na Příručku pro Navěky a Nikdyvíce.

Detailní informace

Žánr YA romantika
Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.11.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,515 kg
Jazyk čeština
Původní název Call It What You Want
Původní jazyk angličtina
Překladatel Helena Šváchová
EAN 9788076613515
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Říkej tomu, jak chceš

...Všechny postavy i příběhy Brigid Kemmererové jsou realistické a tady tomu není jinak. Navíc si s postavami dala práci, aby byly promyšlené do detailu a naprosto uvěřitelné. Jako čtenář jsem se alespoň z části vžila do jejich problémů, a tak trochu je prožívala s nimi...

knihazaknihou.cz - Říkej tomu, jak chceš

...„Autorka má neuvěřitelně čtivý styl psaní, který vám umožní plně se ponořit do vystavěného děje. Množství energií nabitých zápletek, které se na oko tváří jako nepodstatné, jsou ve skutečnosti silným táhlem celého příběhu.“...

Autor

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová je autorkou contemporary knih, jako je volná duologie Dopisy ztraceným. Vedle toho se ale také vydala do vod dalšího subžánru young adult a její sérieTemné a osamělé prokletí s hlavní hrdinkou z našeho světa je jinak čirou fantasy plnou princů, čarodějů i zakletých říší. Brigid se narodila v Omaze v Nebrasce a nyní žije se svým manželem, syny, psem a kočkou v Baltimoru. Když zrovna nepíše nebo se nestará o rodinu, moc ráda posiluje.

Profil autora