Young adult

Klub knihomolských srdcí

Lucy Powrieová


Knihomolský příběh od booktuberky Lucy Powrie

Tabby Brownovou už nebaví snažit se pořád někam zapadnout. Mnohem radši než jít na párty by si zalezla někam do koutku s dobrou knížkou. Jako by pořád nemohla najít své lidi… Nakonec se rozhodně přidat k partě, která je vlastně čtenářský klub. Co by na tomhle mohlo špatně dopadnout? Přece úplně cokoliv, když jste člověk, kterému při seznamování s novými lidmi naskakuje husí kůže a vůbec se přitom necítí dobře. Avšak na Olivii, Henrym a Edovi je něco, co ji přiměje dostavit i se na další setkání. Možná to jsou kostýmové večírky a la Jane Austenová, možná je to Edova chlupatá kočka paní Simpkinsová, nebo že by to byl dokonce sám Henry? Dokáže Tabby popustit uzdu svému divnému já a začít si užívat ten nejlepší knihomolský život?

Více

299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Vítejte v Klubu knihomolských srdcí!

Vítejte v Klubu knihomolských srdcí!
02.07.2021 | Víkendovky

Začaly prázdniny! Jupí! Juchůůů! Doufám, že si je užíváte, respektive že to pro vás znamenalo nějakou zásadní životní změnu a máte najednou volno a tak… a nejste jako my v redakci, pro které přechod z června do července znamená zejména to, že při psaní datumu musíme dávat pozor, abychom tam správně na místo měsíce napsali sedmičku. Kdybychom chodili normálně do kanceláře, zuřila by každodenní lítá klimatická válka mezi sekcí zmrzlin a sekcí pečenáčů. A vzhledem k tomu, že je teď Tereza na dovolené, si troufám tvrdit, že bychom s Katkou možná byly v početní převaze a teplota by se nám tam snad vyšplhala i přes dvacet stupňů, a třeba bychom si i letní kulichy sundaly! (Jo, Katko, dokud není fakt velký vedro, tak doma taky nosím ponožky, přece jen se tím datlováním a čtením člověk moc nezahřeje. A není na tom nic divnýho!) Jenomže pořád pracujeme ze svých domácích knihomolských brlohů a teplotu místnosti si naštěstí navzájem neovládáme.

Detailní informace

Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.08.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,373 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Dorotka Čížková
Původní název The Paper & Hearts Society
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076612419
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

vsudesknihou.webnode.cz - Klub knihomolských srdcí

... „Dostala jsem přesně to, co jsem chtěla a dokonce i něco víc. U knihy jsem se mnohokrát pořádně zasmála a z klubu, do kterého se Tabby připojila, se stala super parta úžasných lidí se skvělými charaktery.“ ...