Young adult

Rudá Tygřice

Amélie Wen Zhao


Druhý díl epické fantasy série Dědictví krve.

Druhý díl epické fantasy série Dědictví krve.

Ana je jedinou přeživší z cyrilské císařské rodiny. Nemá armádu, titul ani spojence. Navíc jí hrozí brutální pomsta samozvané císařovny Morganyi. Ta je odhodlaná ustanovit nový řád a prolévat přitom krev obyčejných lidí bez Přízně.

Aně zbývá jí jediné: znovu se spojit s Ramsonem Sedmilhářem. On má však taky své plány. Jako vždycky.

Přinese revoluce mír - nebo jen zbarví ulice do ruda další krví?

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Pěkná fantasy série

Pěkná fantasy série
21.01.2022 | Víkendovky

Byla, nebyla v loňském roce (ano, musela jsem se zamyslet, jestli to fakt bylo vloni) jedna taková pěkná fantasy série. A nebyla to žádná obyčejná série, nýbrž Dědictví krve! A to se mi tááááák líbilo, protože to nebyl jen tak ledajaký fantasy příběh, kde jsou nějaká kouzla a čáry a divná zviřátka, hrdinka je vnadná fešanda k pohledání, hrdina má čelist ostrou jako střep a oči hluboké jako dvě studny a černý vlas mu padá do čela…

Další knihy ze série "Dědictví krve"

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.02.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,58 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Micaela Alcaino
Číslo dílu 2
Původní název Red Tigress
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
EAN 9788076613850
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao je v Paříži narozená Číňanka, která propadla knihám hned, jak se naučila číst. Vyrostla v mezinárodní komunitě v Pekingu, obklopená hodnotami a učením tří různých kultur. Mezi její oblíbené knížky patří Příběhy tří říší, Bídníci a Na Větrné hůrce. Brzy pocítila touhu vyprávět své vlastní příběhy. Po dokončení studia ekonomie na univerzitě v New Yorku začala pracovat v oboru finančnictví a po nocích psala. Její prvotinou je trilogie Dědictví krve, která vzbudila kontroverzní reakce ještě před vydáním. Doufá, že v jejích knihách osloví čtenáře motivy tolerance, síly a lásky a že bude dál posouvat hranice YA literatury skrze nová, mezikulturní témata.

Profil autora