Young adult

Dědictví krve

Amélie Wen Zhao


Princezna, co umí ovládat krev. Podrazák bez budoucnosti. Svět, který stojí za to zachránit.

Princezna Ana strávila celý svůj život v paláci. Když ji obviní z vraždy jejího otce, musí uprchnout, aby našla pravého vraha a prokázala svoji nevinu. Sama to rozhodně nedokáže. Ale existuje vůbec někdo, kdo by jí byl ochoten pomoci? Jeden adept by tu byl: prohnilý podrazák Ramson se srdcem černějším než ta nejtemnější noc. Ten má sice vlastní plány a tajemství – ale brzy zjistí, že Ana je nebezpečnější, než si kdy vůbec představoval.

Více

369 Kč Doporučená cena
V prodeji

ZIMNÍ POHÁDKA

ZIMNÍ POHÁDKA
15.01.2021 | Víkendovky

Taky máte takovou radost, když k sobě věci ladí? Třeba když vám k sobě ladí ponožky a tričko, knížky v knihovně, když vám ladí vzor na hrnečku s čajem s přebalem na čtečce… Nebo když píšete blog a ladí vám venkovní počasí s knížkou, o které se chystáte psát?

Další knihy ze série "Dědictví krve"

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.02.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,609 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Blood Heir
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076611504
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

tazrzka.cz - Young adult fantasy jak má být

„Dědictví krve je young adult fantasy tak, jak má být. Představuje silné postavy, zajímavý svět a spoustu akce.“

Databazeknih.cz - Amélie Wen Zhao – Dědictví krve

„Kniha mě zaujala nejen svojí obálkou, ale i anotací a měla jsem od ní velká očekávání, která se mi do posledního puntíku vyplnila.“

Autor

Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao je v Paříži narozená Číňanka, která propadla knihám hned, jak se naučila číst. Vyrostla v mezinárodní komunitě v Pekingu, obklopená hodnotami a učením tří různých kultur. Mezi její oblíbené knížky patří Příběhy tří říší, Bídníci a Na Větrné hůrce. Brzy pocítila touhu vyprávět své vlastní příběhy. Po dokončení studia ekonomie na univerzitě v New Yorku začala pracovat v oboru finančnictví a po nocích psala. Její prvotinou je trilogie Dědictví krve, která vzbudila kontroverzní reakce ještě před vydáním. Doufá, že v jejích knihách osloví čtenáře motivy tolerance, síly a lásky a že bude dál posouvat hranice YA literatury skrze nová, mezikulturní témata.

Profil autora