Young adult

Čas karmínu

Amélie Wen Zhao


Epické finále fantasy série Dědictví krve

Rudá Tygřice Ana se vrátila do Cyrilie. V zemi, jež bývala jejím domovem, však vládne temnota. Císařovna Morganya drtí Spřízněnce i obyčejné lidi železnou pěstí. Anini spojenci byli rozprášeni a pomoc od povstalecké skupiny Rudých plášťů je v nedohlednu. A nejhorší ze všeho je, že Ana ztratila svou schopnost ovládat krev. Bez ní netuší, kým vlastně je a zda dokáže Morganyu porazit. Konečný souboj je však nevyhnutelný – a v sázce je osud celého císařství.

Více

499 Kč Doporučená cena
V prodeji

PŘEDNOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ

PŘEDNOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ
16.12.2022 | Víkendovky

Pokaždé když se blíží konec roku, začnu panikařit. Vzpomenu si na všechna novoroční předsevzetí, která jsem si na sebe ušila v lednu: Více sedat za volant. Chodit pravidelně běhat (proč se mi to místo třikrát týdně vždycky povede tak třikrát za rok?). Dočíst tu knížku, která se mi na nočním stolku válí už od předminulých Vánoc a z níž mě fakt už nebaví utírat prach

Další knihy ze série "Dědictví krve"

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 440
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.03.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,523 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název Crimson Reign
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
EAN 9788076616653
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao

Amélie Wen Zhao je v Paříži narozená Číňanka, která propadla knihám hned, jak se naučila číst. Vyrostla v mezinárodní komunitě v Pekingu, obklopená hodnotami a učením tří různých kultur. Mezi její oblíbené knížky patří Příběhy tří říší, Bídníci a Na Větrné hůrce. Brzy pocítila touhu vyprávět své vlastní příběhy. Po dokončení studia ekonomie na univerzitě v New Yorku začala pracovat v oboru finančnictví a po nocích psala. Její prvotinou je trilogie Dědictví krve, která vzbudila kontroverzní reakce ještě před vydáním. Doufá, že v jejích knihách osloví čtenáře motivy tolerance, síly a lásky a že bude dál posouvat hranice YA literatury skrze nová, mezikulturní témata.

Profil autora