Young adult

Láska a olivy

Jenna Evans Welchová


Zdálo se, že ostrov Santorini zadržuje dech. Jako by skrýval nějaké tajemství...

Liv Varanakisová o svém otci moc nepřemýšlí – utekl od nich do Řecka, když byla malá, a zbyla jí po něm jenom bolestná změť vzpomínek na jejich společnou vášeň pro dávno ztracenou Atlantidu. Takže když jí od něj po letech najednou přijde pohlednice, na níž ji zve, aby mu přijela pomoct s natáčením dokumentu právě o Atlantidě, zrovna nadšená není. Setkání s otcem po mnoha letech není žádný med. Nechce se nechat vcucnout zpátky do jeho světa. A určitě nepotřebuje, aby svědkem rozporuplných pocitů byl okouzlující Theo, který jejímu tátovi pomáhá s natáčením. Santorini je nádherný ostrov – dechberoucí západy slunce, tyrkysové moře, sluncem rozpálené vesničky, lahodné jídlo, učiněný ráj na zemi. Liv však pomalu zjišťuje, že tam všechno tak úplně dokonalé není – zdá se, že táta ji tam pozval ani ne tak kvůli Atlantidě, ale něčemu mnohem důležitějšímu.

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Svět knihy a olivy

Svět knihy a olivy
04.05.2023 | Víkendovky

Řekněme si to takhle: máme všichni doma strašně moc knížek? (Doufám, že) Ano. Vejdou se nám do knihovniček a poliček? Ne. Kupí se všude možně, i na docela nepravděpodobných, nebo i poněkud nepraktických místech (mrazák nic moc, to vám povídám)? Jistěže. Půjdeme na Svět knihy a doneseme si domů pár nových svazků, které do těch poliček budeme muset nacpat s rozběhem, protože to ani jinak nepůjde? Ne asi. A to je prosím praktický život knihomola v kostce.

Detailní informace

Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.08.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,393 kg
Jazyk čeština
Původní název Love & Olives
Původní jazyk angličtina
Překladatel Tereza Škařupová
EAN 9788076617940
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

Jenna Evans Welchová

Jenna Evans Welchová

Chodila na střední školu ve Florencii, tančila ístních kašnách, jezdila mezi památkami na skútru a jedla u toho neskutečné množství italského gelata. Když jako teenagerka nenašla v knihovně žádnou knihu podle svých představ, rozhodla se, že se jednoho dne stane spisovatelkou a bude psát skvělé a dobrodružné knihy pro věkovou kategorii young adult. Nyní žije v Salt Lake City se svým manželem a synem.

Profil autora