Young adult

Deník průměrné zamilované blbky

Júlia Matulová


Jak uvařit pro padesát lidí, když vůbec neumíte vařit? To je otázka

Takže si to shrneme. Neumím vařit, ale mám na starosti celou kuchyň a v jídelně čeká padesát hladových krků. Netuším, jak jsem se sem dostala, ale očividně se už nemůžu nenápadně vytratit. Hlavně proto, že z tábora netrefím ani na vlak.

A místo toho, abych se soustředila na REÁLNÉ problémy, kterých je v kuchyni opravdu dostatek, se chovám jako zamilovaná blbka.

Uuu, on na sobě nemá tričko... Počkat, o čem jsme to mluvili?

Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Léto v plném proudu

Léto v plném proudu
25.03.2022 | Víkendovky

Je sice březen, měsíc, kdy se ráno pořádně navlečete, aby vám nebyla zima, a pak přes den většinu vrstev sundáte a pořád je s sebou musíte vláčet, ale my už jsme v redakci jaksi někde jinde. Tak jako o několik měsíců napřed. Někdo prožívá na stránkách dokonalé léto, jiný se koupe v potu v táborové kuchyni a někdo šťastnější prostě jenom polehává u moře s koktejlem v ruce. Já jsem se poslední týden učila jezdit na kole u oceánu, ale hlavně se pařila v té táborové kuchyni.

Detailní informace

Žánr YA romantika
Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.06.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,271 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Dorotka Čížková
EAN 9788076615038
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

Júlia Matulová

Júlia Matulová

Vítězka soutěže CooBoo hledá talent. Ve své debutové knize Spící Beatrice ztvárnila pohádku o Šípkové Růžence moderním způsobem a zasadila ji do dystopického žánru.

Profil autora