Beletrie pro dospělé

Jenom nestvůra

Vanessa Len


i Připravujeme

První díl fantasy trilogie z Londýna plného nestvůr, které cestují časem

Mělo to být dokonalé léto. Šestnáctiletou Joann pošlou do Londýna, aby tam strávila prázdniny s výstřední rodinou své zesnulé matky. Podaří se jí získat práci, která ji hrozně baví, a když ji ještě fakt pěkný kolega Nick pozve na rande, jako by se jí splnily všechny sny.  Ale brzy zjistí pravdu. Její rodina není jen výstřední: jsou to nestvůry s děsivými skrytými schopnostmi. A Nick není jen pěkný kluk - je to legendární lovec nestvůr, který udělá cokoli pro to, aby je všechny povraždil. V boji s Nickem je Joan nucena spojit síly s krásným a nemilosrdným Aaronem Oliverem, dědicem jiného rodu nestvůr, který nesnáší její rodinu. Aby zachránila sebe a svou rodinu, bude muset přijmout svou pravou podstatu, to, že je sama nestvůrou. Protože v tomhle příběhu není Joan hrdinkou. 
Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Všechno nejlepší, CooBoo!

Všechno nejlepší, CooBoo!
23.09.2022 | Víkendovky

Nazdárek všem! Dnes se navzdory nechutnému počasí hlásím s převratnými novinkami. Takže si uvařte pořádný hrnec čaje, jak se na tohle depresivní období sluší a patří, a jdeme na to.

Detailní informace

Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,55 kg
Jazyk čeština
Překladatel Petra Badalec
EAN 9788076615991
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Vanessa Len

Vanessa Len

Vanessa Len je australská spisovatelka s čínsko-malajsijskými a maltskými kořeny. Její vášní je vzdělávání. Pracovala na nejrůznějších projektech od programů jazykového rozvoje studentů až po kurzy výuky pro učitele. Nyní žije v Melbourne. Pokud by mohla sama cestovat časem, zabalila by si pár nejnutnějších věcí a vyrazila do budoucnosti, protože ji fascinuje vše neznámé. Jenom nestvůra je jejím debutem.

Profil autora