Beletrie pro dospělé

Kniha noci

Holly Blacková


Můžeš přijít i o vlastní stín. Dekadentní fantasy od autorky série Krutý princ.

Ve světě Charlie Hallové je možné manipulovat se stíny - pro zábavu, pro zkrášlení, ale taky aby člověk získal moc a vliv. Je možné změnit něčí city i vzpomínky, ale práce se stíny má svou cenu a může vám z života ukrást mnohé. Ve stínech se skrývá ta část vašeho já, kterou chcete udržet pod pokličkou, doprovází vás na každém kroku... a někdy má i svůj vlastní život.

Charlie je podfukářka a zlodějka, pracuje taky jako barmanka a snaží se vyhýbat nebezpečnému prostředí ilegálního kupčení se stíny. Ale když se jí do života vrátí děsivá postava z minulosti, Charliina přítomnost se promění v chaos a její budoucnost je přinejlepším nejistá. Přinejhorším právě přestala existovat...

Více
Získaná ocenění:
LibraryReads Top Pick, 2022,

429 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr fantasy
Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,419 kg
Jazyk čeština
Původní název Book of Night
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Badalec
EAN 9788076616363
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Holly Blacková

Holly Blacková

Holly Black je známá a úspěšná spisovatelka fantasy knih pro děti a teenagery. Vyrostla v New Jersey a čtení a psaní milovala již odmalička. První kniha jí vyšla už v roce 2002. Jejím nejúspěšnějším dílem je Kronika rodu Spiderwicků. Pro dospělé čtenáře napsala titul Kniha noci. V roce 2018 vydala první díl bestsellerové série Krutý princ ze světa proradných víl. Na tuto sérii navázala duologií Ukradený dědic. Její romány byly přeloženy do 32 jazyků a prodávají se po celém světě. Holly žije s manželem, synem a svými kočkami v Massachusetts v domě, který prý skrývá tajnou místnost – knihovnu.

Profil autora