Beletrie pro děti

Škola dobra a zla - Příručka pro Navěky a Nikdyvíce

Soman Chainani


Příručka pro všechny současné i budoucí studenty Školy dobra a zla!

Každé čtyři roky jsou do Školy dobra a zla uneseni dvě knihomolské děti, aby se zde připravily na život v pohádkách. Navěkové a Nikdyvíci se tu učí mluvit se zvířaty, škodit ostatním a mnohé další. Nejlépe hodnocení studenti se pak stanou hrdiny a zloduchy v pohádkách – a ti nejhorší… no, jak to dopadne s nimi, o tom se tu bavit nebudeme.

Tato příručka obsahuje všechno, co potřebují studenti vědět, aby se stali nejlepšími ve svém ročníku. Pohádky, které musí znát skrz naskrz, mýty, které je nebezpečné ignorovat, kouzla, bez kterých se nedá žít. Taky kdo je kdo a co je co a mnohem víc! A samozřejmě všechno nádherně pestrobarevné, protože ve Škole dobra a zla nic není černobílé!

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Navěkové a Nikdyvíci

Navěkové a Nikdyvíci
19.11.2021 | Víkendovky

Ahoj, ahoj, čas běží jako voda, čtyři týdny utekly jako nic, a tak jsem dnes s překvapením zjistila, že je zase řada na mně, abych psala blog.

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.02.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,522 kg
Jazyk čeština
Původní název The School for Good and Evil: The Ever Never Handbook
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Stárková
EAN 9788076613867
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vystudoval anglickou a americkou literaturu na Harvardu, filmovou vědu na Kolumbijské univerzitě a je rovněž známý jako scenárista. Soman věří pohádkám snad víc než Sofie, Agáta nebo ostatní postavy z jeho pohádkové série. Miluje tenis a tvrdí, že nikdy neprohrál, dokud nezačal psát právě Školu dobra a zla.

Profil autora