Beletrie pro dospělé

Zvrácená pouta

Lexi Ryanová


Lapena v síti vlastních lží. Druhý díl vílí fantasy romance.

Poté co byla její sestra prodána vílam, myslela si Abriella, že její život nemůže být horší. Ale když se najednou ocitla chycená v pavučině vlastních lží - zamilovaná do dvou princů, z nichž ani jednomu nemůže věřit - všechno je najednou komplikovanější, než čekala. Zatímco na Temném dvoře zuří občanská válka, Brie si nedokáže zvolit stranu. Jak se může rozhodnout, kam se postavit, když už nepoznává ani sebe samu?

Čím víc se Vílí říše rozpadá na kusy, tím jasnější je, že věštby nelžou a Brie sehraje svou roli v osudu magické říše - ať se jí to líbí, nebo ne.

Více

449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další knihy ze série "Prázdné sliby"

Detailní informace

Počet stran 472
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.11.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,638 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název These Twisted Bonds
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kristýna Suchomelová
EAN 9788076616530
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová je bestsellerová autorka zejména romancí pro dospělé a Prázdné sliby jsou jejím debutem v kategorii young adult. Než se plně vrhla na kariéru spisovatelky, učila angličtinu na vysoké škole. Napsala už více než desítku knih, které byly přeloženy do mnoha jazyků. Žije na venkově v Indianě s manželem a dvěma dětmi. Když zrovna nepíše, ráda cvičí jógu, čte obrovské hromady knih, tráví čas se svou rodinou a taky děkuje svojí šťastné hvězdě.

Profil autora