Beletrie pro dospělé

Prázdné sliby

Lexi Ryanová


Ukrást někomu srdce je ten nejlákavější zločin. První díl vílí fantasy romance.

Brie víly nenávidí a odmítá s nimi mít cokoli společného, i kdyby to mělo znamenat, že bude hladovět a žít na ulici. Ale když je její sestra prodána sadistickému králi Temného dvora, aby tak splatila dluh, udělá Brie cokoli, aby ji získala zpátky. Klidně uzavře dohodu se samotným králem, že mu ukradne tři kouzelné předměty ze od světlých víl. 

Získat přístup na jejich dvůr, to se však snadněji řekne než udělá. Brie má jedinou možnost: bude předstírat, že je potenciální nevěstou prince Ronana. Brzy se do něj však doopravdy zamiluje. Je však odhodlaná nenechat se rozptylovat tím, co jí říká srdce, a přijme pomoc od skupinky odpadlíků z řad temných víl, kteří mají vlastní tajné cíle. Brie tak začne trávit spoustu času s jejich záhadným vůdcem Finnem... odolávat jeho svůdnému šarmu není o nic snadnější.

Brie je tak chycena mezi dvěma nebezpečnými dvory a musí se rozhodnout, komu věnovat svou věrnost a své srdce.

Více
Získaná ocenění:
HumbookAwards, 2022, Nejlepší romantická linka

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Dnes o Prázdných slibech

Dnes o Prázdných slibech
17.09.2021 | Víkendovky

Tenhle blog píšu v pátek ráno, trochu jsem si přivstal, takže za oknem je ještě tma a prší tam tak, jako by měla nastat potopa světa – a já strašně doufám, že takové počasí nebude za týden, kdy bude v plném proudu Svět knihy.

Další knihy ze série "Prázdné sliby"

Detailní informace

Počet stran 440
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.10.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,576 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název These Hollow Vows
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kristýna Suchomelová
EAN 9788076613256
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Prázdné sliby

...„Prázdné sliby sice nemají zvlášť propracovaný svět, nedozvíte se mnoho o vedlejších zajímavých postavách a nevěnují se například politickým problémům tolik, jak bych si přála, ale na druhou stranu...otevírají bránu do kouzelného světa, do kterého se pustíte a vytrhnete se mu až ve tři ráno, kdy dočtenou knížku spokojeně položíte a ráno po rozlepení unavených očí vám dojde, jak moc se těšíte na...

mekniznizazitky.cz - Prázdné sliby

...Celkově ke knize nemám žádnou výhradu. Četla se skvěle, hlavní hrdinka měla přesně tu správnou povahu na to, aby si ji čtenář mohl oblíbit. Zvraty byly překvapivé a do posledních stránek lze jen hádat, co se v celé Vílí říši vlastně děje....

Autor

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová je bestsellerová autorka zejména romancí pro dospělé a Prázdné sliby jsou jejím debutem v kategorii young adult. Než se plně vrhla na kariéru spisovatelky, učila angličtinu na vysoké škole. Napsala už více než desítku knih, které byly přeloženy do mnoha jazyků. Žije na venkově v Indianě s manželem a dvěma dětmi. Když zrovna nepíše, ráda cvičí jógu, čte obrovské hromady knih, tráví čas se svou rodinou a taky děkuje svojí šťastné hvězdě.

Profil autora