Prázdné sliby | nakladatelství

Beletrie pro dospělé

Prázdné sliby

Lexi Ryanová


i Připravujeme

Ukrást někomu srdce je ten nejlákavější zločin. První díl vílí fantasy romance.

Brie víly nenávidí a odmítá s nimi mít cokoli společného, i kdyby to mělo znamenat, že bude hladovět a žít na ulici. Ale když je její sestra prodána sadistickému králi Temného dvora, aby tak splatila dluh, udělá Brie cokoli, aby ji získala zpátky. Klidně uzavře dohodu se samotným králem, že mu ukradne tři kouzelné předměty ze od světlých víl.  Získat přístup na jejich dvůr, to se však snadněji řekne než udělá. Brie má jedinou možnost: bude předstírat, že je potenciální nevěstou prince Ronana. Brzy se do něj však doopravdy zamiluje. Je však odhodlaná nenechat se rozptylovat tím, co jí říká srdce, a přijme pomoc od skupinky odpadlíků z řad temných víl, kteří mají vlastní tajné cíle. Brie tak začne trávit spoustu času s jejich záhadným vůdcem Finnem... odolávat jeho svůdnému šarmu není o nic snadnější. Brie je tak chycena mezi dvěma nebezpečnými dvory a musí se rozhodnout, komu věnovat svou věrnost a své srdce. 
Více

399 Kč Doporučená cena
Vychází 21.10.2021

Dnes o Prázdných slibech

Dnes o Prázdných slibech
17.09.2021 | Víkendovky

Tenhle blog píšu v pátek ráno, trochu jsem si přivstal, takže za oknem je ještě tma a prší tam tak, jako by měla nastat potopa světa – a já strašně doufám, že takové počasí nebude za týden, kdy bude v plném proudu Svět knihy.

Detailní informace

Počet stran 440
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.10.2021
Formát 130x200 mm
Jazyk čeština
Překladatel Kristýna Suchomelová
EAN 9788076613256
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová je bestsellerová autorka zejména romancí pro dospělé a Prázdné sliby jsou jejím debutem v kategorii young adult. Než se plně vrhla na kariéru spisovatelky, učila angličtinu na vysoké škole. Napsala už více než desítku knih, které byly přeloženy do mnoha jazyků. Žije na venkově v Indianě s manželem a dvěma dětmi. Když zrovna nepíše, ráda cvičí jógu, čte obrovské hromady knih, tráví čas se svou rodinou a taky děkuje svojí šťastné hvězdě.

Profil autora