Beletrie pro děti

Miluju tě. Já vím

Nofreeusernames


Nejtěžší cosplay? Být sama sebou na střední! Volné pokračování bestselleru Navždycky.

Avy si v reálném životě skoro nikdo nevšímá. Sice jí tak projde kdeco, ale jinak ji to pěkně štve. Na Instagramu je však populární skoro jako Baby Yoda a její cosplaye mají tisíce lajků. To hezouna Chrise Cartera žere celá škola nonstop – včetně Avy. Jenže co z toho, když s ním nedokáže ani mluvit? S tajemným klukem, co jí začne psát, tenhle problém nemá. Z rande naslepo se ale většinou vyklube průšvih, takže mise zní jasně: odhalit jeho identitu, než Avu najde sám.

Více
Získaná ocenění:
HumbookAwards, 2022, Nejlepší česká kniha roku

299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Bonusová kapitola ke knize Miluju tě. Já vím

Bonusová kapitola ke knize Miluju tě. Já vím
25.06.2021 | CooBooNews

Oblíbili jste si Avu z Miluju tě. Já vím a chcete ještě kousek jejího příběhu?

Detailní informace

Počet stran 280
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.04.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,382 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Tereza Basařová
EAN 9788076611849
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

Recenze

www.maya-and-books.cz - Nofreeusernames – Miluju tě. Já vím

... „Co se ale týče pozitiv, obrovské plus vidím opět v krásném grafickém provedení a také v seznamu soundtracků, které čtení oživily.“ ...

Autor

Nofreeusernames

Nofreeusernames

Ola alias Nofreeusernames žije u své černé kočky Belmonda na Vsetíně, v domě, který hlídá velký medvěd a většinu místa zabírají knihy, LEGO a funko pop. Je absolventkou Informačních studií a knihovnictví na MUNI a už během školy zahájila svou kariéru kolem knih. Nejdřív jako členka skupiny Guerilla Readers, což byla její první zkušenost s marketingem a zejména sociálními sítěmi, později se dostala k práci v univerzitní knihovně ve Zlíně, chvíli podnikala, pracovala v knihkupectví a nakonec skončila v nakladatelství. Nikdy nevěřila, že napíše knihu, ale pak jí sedlo psaní chat fiction v aplikaci Storki, kterou četlo čím dál tím víc lidí. A právě z té nejpopulárnější Jsem tu a mám čokoládu vznikla její debutová kniha Navždycky. Veškerý autorský honorář Ola investuje do nákupu LEGA.

Profil autora