Young adult

Les bez srdce

Joanna Ruth Meyerová


Temná atmosférická fantasy.

Les je nebezpečné místo, kde muže i ženy lákají sirény vstříc smrti. Čarodějnice už dlouhá staletí získává srdce, aby jimi nakrmila strom bez srdce a s jeho pomocí ovládala čím dál větší území.

Když je do lesa vlákán syn hvězdáře Owen Merrick, Serena, jedna z dcer stromové sirény, ušetří jeho život, místo aby ho zabila. Owen každou noc přelézá zeď mezi zahradou a lesem, aby se s ní setkal, a ona pokaždé víc a víc touží stát se člověkem. Hvězdy však předpovídají nebezpečnou kletbu a Serenina honba za lidskostí je vrhne do víru odvěké války mezi čarodějnicí a králem, který se ji snaží zastavit.

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Divočina

Divočina
01.10.2021 | Víkendovky

Nazdárek! Návraty z divočiny jsou kruté, zvlášť když je v té divočině počasí na letní hadříčky a zmrzlinky a koktejly s deštníčkem a spoustou ledu, zatímco doma je (pocitově) zhruba o čtyřicet osm stupňů nižší teplota, která vás nutí pít čaj ještě horký, natáhnout chlupaté ponožky a přemýšlet, kdy je společensky únosné začít nosit zimní bundu (evidentně už to docela jde, dneska ráno jsem potkala jednu paní na procházce se psem v péřovém kabátu…).

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 392
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.10.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,608 kg
Jazyk čeština
Původní název Into the Heartless Wood
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Stifterová
EAN 9788076613218
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem