Křišťálový meč | nakladatelství

Young adult

Křišťálový meč

Victoria Aveyardová


Druhý díl napínavého světového bestselleru Rudá královna.

Každý může zradit... Nenechte si ujít pokračování Rudé královny! Krev Mare Barrowové je rudá jako většiny obyčejných lidí. Má ale nadpřirozené schopnosti jako Stříbrná, dovede ovládat blesky, což je zbraň, kterou chce královský dvůr získat pod svou kontrolu. Sice ji obvinili, že to vše jen předstírá a je prachsprostá podvodnice, ale jí se podaří uprchnout od Mavena, prince a přítele, který ji zradil. A Mare zjistí něco vskutku překvapivého – není jediná Rudá, kdo má podobné schopnosti. Pronásledovaná Mavenem, z nějž se nyní stal pomstychtivý král, vyráží pátrat po rudostříbrných bojovnících, aby je vyzvala k souboji s jejich utlačovateli. Ale nehrozí snad Mare nebezpečí, že se z ní stane přesně taková zrůda, které se pokouší porazit? Nezlomí ji váha životů, jež je nutné položit ve jménu revoluce?
Více

369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 416
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.09.2016
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,641 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Glass Sword
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
EAN 9788075441768
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Recenze

Vendula Jindrová

kritiky.cz - Victoria Aveyardová: Křišťálový meč

„…Knihu doporučuji všem, kteří si oblíbili Rudou královnu a Mare, ať už pro napětí, čtivost, akci, anebo také nejistou a křehkou lásku, rodinné pouto, klubající se přátelství, nebo jedinečný svět Stříbrných a Rudých, ve kterém se fantazii meze nekladou..."

Autor

Victoria Aveyardová

Victoria Aveyardová

Narodila a vyrostla v East Longmeadow ve státě Massachusetts, na malém městě známém snad jen díky nejhoršímu kruhovému objezdu v celých Spojených státech. Přestěhovala se do Los Angeles, kde na Univerzitě Jižní Kalifornie vystudovala scenáristiku a dodnes tam žije, přestože tam člověk nepozná, jestli je léto, nebo zima. Píše knihy i scénáře a svoji kariéru používá jako výmluvu, aby mohla číst hromady knih a koukat se na spousty filmů.

Profil autora