Beletrie pro děti

Navždycky

Nofreeusernames


Láska přes messenger. Feel-good romance ze střední.

Mei Bradleyová miluje čokoládu, Harryho Pottera a svého nejlepšího kámoše Travise. Prostě další holka, která žije tohle obrovské klišé a doufá, že jednou budou víc než jen kamarádi. Nejradši by si za to nafackovala.

A aby toho nebylo málo, je tu taky kluk odvedle, její největší noční můra už od třetí třídy, který ji dennodenně uráží přes okno svého pokoje. Tomu by taky nejradši nafackovala.

Když se o ni Travis konečně začne zajímat, je to v tu nejméně vhodnou chvíli. Mei je nemocná a polibek, o kterém sní od doby, co si přestala hrát s panenkami, musí ještě chvíli počkat. Zatím můžou randit tak maximálně přes messenger. Bude ale skutečné rande nakonec lepší než to virtuální? A dočká se líbání s motýlky v břiše, ohňostrojem a zemětřesením?

Více
Získaná ocenění:
HumbookAwards, 2021, nejlepší česká young adult kniha

299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Bonusová kapitola ke knize Navždycky

Bonusová kapitola ke knize Navždycky
21.12.2020 | CooBooNews

Navždycky už jste dočetli a chcete nášup? Máme ho tu!

Navždycky s čokoládou

Navždycky s čokoládou
03.07.2020 | Víkendovky

Čusky čauky! Tak jo, tak my jsme v kanclu právě uzavřeli léto a už si jedeme podzim. A ne, nezbláznila jsem se, jen v nakladatelství žijeme tak o čtvrt roku napřed a teď pro vás chystáme knížky na hlavní podzimní sezonu. Po letních romantikách jsou tedy na pořadu dne fantasy bichle… a taky novinky českých autorů!

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.10.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,386 kg
Jazyk čeština
EAN 9788076610811
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Video

Autor

Nofreeusernames

Nofreeusernames

Ola alias Nofreeusernames žije u své černé kočky Belmonda na Vsetíně, v domě, který hlídá velký medvěd a většinu místa zabírají knihy, LEGO a funko pop. Je absolventkou Informačních studií a knihovnictví na MUNI a už během školy zahájila svou kariéru kolem knih. Nejdřív jako členka skupiny Guerilla Readers, což byla její první zkušenost s marketingem a zejména sociálními sítěmi, později se dostala k práci v univerzitní knihovně ve Zlíně, chvíli podnikala, pracovala v knihkupectví a nakonec skončila v nakladatelství. Nikdy nevěřila, že napíše knihu, ale pak jí sedlo psaní chat fiction v aplikaci Storki, kterou četlo čím dál tím víc lidí. A právě z té nejpopulárnější Jsem tu a mám čokoládu vznikla její debutová kniha Navždycky. Veškerý autorský honorář Ola investuje do nákupu LEGA.

Profil autora