CooBoo

ZIMNÍ POHÁDKA

ZIMNÍ POHÁDKA
15.01.2021 | Víkendovky

Taky máte takovou radost, když k sobě věci ladí? Třeba když vám k sobě ladí ponožky a tričko, knížky v knihovně, když vám ladí vzor na hrnečku s čajem s přebalem na čtečce… Nebo když píšete blog a ladí vám venkovní počasí s knížkou, o které se chystáte psát?

Číst více

Co chystáme na začátek roku

Co chystáme na začátek roku
08.01.2021 | Víkendovky

Vítejte v novém roce, doufejme, že bude lepší než ten předchozí, blablabla, všichni to známe. Už se vám povedlo probrat se z vánoční dovolenkové hibernace? Já nevím, jak vy, ale snad každým rokem zvládám tenhle návrat zpátky do reality o něco hůř než v roce předchozím a letos, letos je to teda ultra výživný.

Číst více

Vánoční bilancování

Vánoční bilancování
11.12.2020 | Víkendovky

Musím se vám přiznat, že práce z domova má i své nesporné výhody. Si tak sedím v pracovně, z dolního patra se ke mně nese vůně právě pečeného vánočního cukroví, venku je ještě trocha sněhu a s každým dalším hrnečkem je ten můj speciální vánoční punč lepší a lepší (recept poskytuji pouze na vyžádání).

Číst více

Advent se Santou

Advent se Santou
27.11.2020 | Víkendovky

Je to tady, je to tady! Vytáhněte vánoční svetry, světelné řetězy a adventní věnce, pusťte koledy, tahle neděle je první adventní a už je naprosto legální, dokonce vhodné (!!!), abyste začali s vánočním šílenstvím a zdobením. A kdo se do toho nepustí, je pěkný Grinch!

Číst více

Vánoční New York a nesmrtelnost chrousta na Netflixu!

Vánoční New York a nesmrtelnost chrousta na Netflixu!
20.11.2020 | Víkendovky

Taky máte letos pocit, že se ty Vánoce plíží tak nějak nenápadně? Nejspíš je to tou celkovou situací a tím, že na nás už od půlky října v nákupních centrech nevyřvávají koledy z toho prostého důvodu, že obchody jsou zavřené… ale i tak už je tohle období opravdu za rohem.

Číst více