CooBoo

Bude co číst?

Bude co číst?
23.03.2020 | CooBooNews

Milí čtenáři, tenhle článek se nám nepíše lehce, ale moc doufáme, že nás pochopíte. V redakčním mailu i na sociálních sítích se nám množí dotazy, jestli budeme dál vydávat připravované novinky. Kdy vyjdou? Vyjdou vůbec? Proč se posouvají? Následující řádky vám to snad všechno vysvětlí a vy budete mít přehled, co ke čtení se na vás chystá.

Číst více

CooBoo hrdinové radí: jak přežít karanténu a nezbláznit se?

CooBoo hrdinové radí: jak přežít karanténu a nezbláznit se?
18.03.2020 | CooBooNews

Postavy z našich knih se dost často ocitají v nepříliš radostných situací, ze kterých si musí najít cestu ven. Vy teď sice nemusíte s nikým bojovat, ale ono i to ukrácení dlouhé chvíle a neklesání na duchu, když člověk nemůže ven a vídat se s přáteli, může být náročnou výzvou. Nebojte se nic, naši hrdinové se o nás postarají i v téhle situaci. Hned několik z nich vám poradí, jak se v karanténě zabavit, a ještě z ní vytěžit co nejvíc!

Číst více

Milé CooBoo, jak se máte?

Milé CooBoo, jak se máte?
13.03.2020 | Víkendovky

Mám takový protivný zvyk, že ráno většinou vstávám po páté, což Katku přivádí k šílenství a málem při této informaci omdlívá – nicméně má to to výhodu, že si můžu v klidu přečíst všechny vaše dotazy, které nám posíláte. A poslední dobou se množí ty, které souvisí třeba s koronavirem. Takže abych nepsal každému zvlášť, pokusím se na ně odpovědět v tomto blogu. (A abych nezapomněl na meteorologické okénko – někde je hezky, někde je zataženo, teploty se pohybují od -3 do +20.)

Číst více

NA FRANCOUZSKÉ VLNĚ

NA FRANCOUZSKÉ VLNĚ
05.03.2020 | Víkendovky

Čusky čauky, máme tu pátek, takže i další blogísek. Klimatické otázky tentokrát pominu, protože se v poslední době tak nějak elegantně střídáme s nemocemi a home officy, že se v kanceláři zas tolik nepotkáváme, takže Michal se nevaří a já nemrznu. Nicméně zprávy z kanceláře mám – dostali jsme nové knihovny!

Číst více

Všechno je trochu jinak

Všechno je trochu jinak
28.02.2020 | Víkendovky

Řekněme si to otevřeně, letošní zima stojí za houby. (Prostor pro pár tradičních vět o tom, jak to Katce s Adélou vůbec nevadí, neb mají rády svoje teplíčko. A jak Michal výchovně skuhrá, že nebude v létě dost vody, asi aby si mohl napustit bazén, až bude zase v 25 stupních umírat horkem…) Takže pokud jde o mě, už by se klidně mohla přestat o něco pokoušet a pustit ke slovu jaro.

Číst více

Ediční plán na první část roku 2020

Ediční plán na první část roku 2020
26.02.2020 | Ediční plány

Milé čtenářky, milí čtenáři, 
jako každý rok jsme si pro vás přichystali ediční plán, kopec nových knih a příběhů, které
 pro vás chystáme. Letošní edičák je ale speciální tím, že je tentokrát jen na půl roku. Má
 to jeden prostý důvod – chceme vám ty chystané knížky trochu dávkovat. A taky vás nezahltit hned vším, co se u nás v redakci chystá. A víte co? Rok 2020 bude zase plný těch
 nejlepších knih, tomu věřte!

Číst více

HUSTOŽENY

HUSTOŽENY
21.02.2020 | Víkendovky

Čauky mňauky! Stejně jako Michal mám opravdu (ale opravdu) ráda zimu, ale tu pořádnou, kdy mrzne, až praští, všechen nepořádek venku je pokrytý třpytivým prašánkem… a dá se lyžovat… a bruslit… a sáňkovat… a vůbec. No, tak takováhle krása letos není, na jižní Moravě opadávají ze stromů poslední přezrálé meruňky, čemuž se upřímně divím a sleduju to prazvláštní nezimní počasí z tepla domova se zlomenou nohou a místo ježdění na lyžích jezdím po obýváku na kancelářské židli s kolečky, mávám u toho berlemi a křičím „Na Bělehrad!“.

Číst více

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.