Fanfáry! Známe NEJLEPŠÍ KNIHY, OBÁLKY A AUTORY #COOBOO10LET | Albatros media

Fanfáry! Známe NEJLEPŠÍ KNIHY, OBÁLKY A AUTORY #COOBOO10LET

• CooBooNews

Kousali jsme si nehty napětím při sčítání každičkého z několika tisíc hlasů (!!!!), stálo nás to nervy i dost času (#muzemesizatosami), ale teď už známe výsledky! Kterou CooBoo knihu jste demokraticky zvolili za nejlepší? A jakou obálku? Kterého autora uctívá nejvíc z vás? Víme, známe, vykecáme!

👇 Výsledky dvouměsíčního intenzivního hlasování jsou tady za 3, 2, 1... 👇

NEJLEPŠÍ KNÍŽKY ZA DESET LET COOBOO

Co si budem, v redakci jsme uzavírali sázky, kdo to vyhraje, už někdy začátkem června... A skoro všichni jsme se trefili do černého (nebo skleněného?!). 

1. místo Skleněný trůn

Mimochodem právě teď připravujeme exkluzivní vydání tohohle vítěze. Najdete ho tady, a když si ho předobjednáte teď, ve schránkách vám přistane koncem září.

2. místo Dvůr trnů a růží

3. místo Selekce

NEJLEPŠÍ OBÁLKY ZA DESET LET COOBOO

1. místo Selekce

2. místo Nikdynoc

3. místo Tisíc kousků tebe

 

NEJLEPŠÍ AUTOŘI ZA DESET LET COOBOO

1. místo Sarah J. Maasová

2. místo Kiera Cassová

3. místo Jay Kristoff

 

Závěrem vám všem děkujeme, že jste nám věnovali pár minut a vybrali jste svoje favority. Do komentářů nám napište, jestli jste to takhle nějak tipovali nebo vás výsledky zvedly ze židle 😆 Výherci/výherkyni se ozveme co nevidět... A vám ostatním taky – pošleme vám dost dobrou cenu útěchy!

Děkujeme, že s námi čtete už 10 let, Kubulíni 💖

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.