Beletrie pro dospělé

Nikdynoc

Jay Kristoff


Přežila, aby se pomstila. První díl nové série od autora Illuminae.

Dcera popraveného zrádce Mia Corverová se ukrývá ve městě postaveném z kostí mrtvého titána. Vydává se na cestu, aby se stala učednicí nejobávanějšího a nejtajemnějšího sdružení vrahů v celé zemi – Rudé církvi. I když vyniká v použití jedů a zbraní, nemůže ji to zachránit před spiknutím, které se na ni v temnotě chystá. Dokáže ho odhalit včas, než ji dostihne, a pomstít se těm, kteří můžou za smrt jejího otce?

Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 512
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.05.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,757 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Nikdynoc
Původní název Nevernight
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Rufferová
EAN 9788075447708
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Nikdynoc

„Pokud už Vás milé a jemné YA příběhy unavují, není nic lepšího než sáhnout po této knize. Úvod sice má přirozenou tendenci čtenáře odradit, ale pokud se jím prokoušete, autor vám to rozhodně vynahradí. Poteče zde krev a nebude jí málo, autor nemá slitování dokonce ani s hlavní hrdinkou, bude se mučit a zabíjet těmi nejpříšernějšími způsoby. Bude se nadávat a bude to drsné, plné akce a emocí. Tohl...

Autor

Jay Kristoff

Jay Kristoff

Narodil se v Perthu v Austrálii. Jako dítě rád a často hrál deskové hry a vášnivě četl. Poté vystudoval uměleckou vysokou školu. Nejdříve pracoval v reklamě, ale později se plně ponořil do vlastní literární tvorby. Žije v Melbourne se svou manželkou a psem. Proslavil se především trilogií Nikdynoc a sérií Illuminae, kterou napsal společně s Amie Kaufmanovou.

Profil autora