Beletrie pro dospělé

Studie stínů

Maria V. Snyderová


Kdysi býval v sázce jen její život… První díl nové fantasy série.

Když Jelena bývala pouhou ochutnavačkou, byl její život jednodušší. Přežila a stala se klíčovou součástí rovnováhy sil mezi soupeřícími zeměmi Ixií a Sitií.

Teď svou magii využívá k tomu, aby udržela mír a ochránila svůj vztah s Valekem. Najednou se však v obou zemích začíná ozývat odboj a Valekova práce i jeho život jsou v nebezpečí.

Jelena se snaží odhalit své nepřátele a zároveň čelí nové výzvě: její magii cosi blokuje. A ona musí najít způsob, jak udržet naživu nejen sebe, ale i všechny a všechno, co je jí drahé.

Více

449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další knihy ze série "Hledači duší"

Detailní informace

Počet stran 560
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.07.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,525 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Shadow Study
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Farnesi
EAN 9788076615434
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Maria V. Snyderová

Maria V. Snyderová

Americká spisovatelka Maria V. Snyderová (*1973) se narodila a vyrostla ve Filadelfii. Vystudovala meteorologii a tvůrčí psaní. S vysokoškolským prostředím se nedovedla rozloučit, takže nadále vyučuje na Seton Hill University. Na psaní ji nejvíc baví přípravná část, soustředí se na výzkum, aby byly její příběhy co nejrealističtější. Díky svým knihám se naučila šermovat, vypáčit zámek, jezdit na koni nebo foukat sklo. Když nepíše a nezkoumá, ráda cestuje – sama, s kocourem nebo s rodinou.

Profil autora