Beletrie pro dospělé

Studie noci

Maria V. Snyderová


Magie, nebezpečí a intriky ve světě Sitie a Ixie nikdy nespí.

Jelenin život byl vždycky plný dobrodružství, ale nedávná ztráta jejích magických dovedností ji ohrožuje víc než kdy předtím. Zatímco zoufale hledá způsob, jak znovu získat svou magii, její nepřátelé se blíží a ani Ixie, ani Sitie už pro ni nejsou bezpečné. Rostoucí nesoulad mezi dvěma zeměmi a možnost blížící se války ohrožují všechno, co je Jeleně drahé.

Valek je odhodlaný Jelenu ochránit, ale rychle mu dochází možnosti. Velitel ho podezírá z toho, že je jeho loajalita rozpolcena, a poprvé v životě před ním má tajemství. Tajemství, které ohrožuje životy Valeka, Jeleny i jejich spojenců. A zatímco se nájemný vrah a Hledačka duší ženou do nebezpečí, dojde jim, že Velitelovy plány jsou mnohem děsivější, než si kdy dokázali představit…

Více

469 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další knihy ze série "Hledači duší"

Detailní informace

Počet stran 520
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.08.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,43 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název The Night Study
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Farnesi
EAN 9788076618008
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

deti-noci.cz - Studie noci

„Příběhu nechybí dobrodružství, akce, napětí, odhalení a zvraty.“

Autor

Maria V. Snyderová

Maria V. Snyderová

Americká spisovatelka Maria V. Snyderová (*1973) se narodila a vyrostla ve Filadelfii. Vystudovala meteorologii a tvůrčí psaní. S vysokoškolským prostředím se nedovedla rozloučit, takže nadále vyučuje na Seton Hill University. Na psaní ji nejvíc baví přípravná část, soustředí se na výzkum, aby byly její příběhy co nejrealističtější. Díky svým knihám se naučila šermovat, vypáčit zámek, jezdit na koni nebo foukat sklo. Když nepíše a nezkoumá, ráda cestuje – sama, s kocourem nebo s rodinou.

Profil autora