Young adult

Tajemství obsidiánu

Petra Martišková


Soukromá elitní škola v Praze. Dívka, která nemá tušení o svém předurčení. Kluk ze starého královského rodu démonů. Osud, kterému se nedá vyhnout… První díl české fantasy, který si nemůžete nechat ujít!

Sedmnáctiletá Anna žije se svým poněkud podivínským dědečkem vcelku normální život. Právě vstupuje do závěrečného ročníku střední školy a jediné, po čem touží, je zdárně udělat maturitu. O temném světě, jehož je řízením osudu součástí, nemá nejmenší tušení, dokud se jí na zádech neobjeví podivné znamení.

Damien pochází ze starého královského rodu démonů a ani trošku se mu nelíbí otcův příkaz – má předstírat, že je středoškolským studentem, aby našel nebezpečného zaklínače. Dosud nezasvěcený nepřítel zatím nemá o svém osudu tušení a jako jediný dokáže démony zabít. Navíc se prý ukrývá mezi studenty prestižní školy v Praze. Damien ho touží rychle najít, zlikvidovat a zmizet. Věci se však zkomplikují. Dokáže se postavit své rodině i zažitým tradicím? A tuší vůbec, kdo je ta dívka, do které se zamiloval?

Tajemství obsidiánu je první díl plánované young adult fantasy trilogie zkušené české autorky.

Více

299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Démoni v Praze

Démoni v Praze
21.05.2021 | Víkendovky

Dneska vám chci psát o jedné chystané knížce, která je původem česká, vyjít by měla kolem letošní HumbookStage, jmenuje se Tajemství obsidánu a podle mě určitě stojí za vaši pozornost ze spousty různých důvodů. Tak si je pojďme všechny vyjmenovat, ať víte, o co určitě nemáte přijít 😉

Další knihy ze série "Tajemství obsidiánu"

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 288
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.06.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,436 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
EAN 9788076612013
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Video

Autor

Petra Martišková

Petra Martišková

Petra Martišková – spisovatelka, lektorka dětí i dospělých, šéfredaktorka internetového magazínu pro ženy. Čtení si zamilovala jako docela malá holka a už ve dvanácti začala vymýšlet své vlastní příběhy. K vydání první knížky však vedla ještě dlouhá cesta, kterou si zkrátila studiem ekonomie a pedagogiky. Dnes je autorkou téměř třiceti knih pro dospívající čtenáře i mladé dospělé, fantasy, pohádek a dětských příběhů. Žije s manželem, synem a dcerou nedaleko Kadaně, do jejich rodinné party patří ještě praštěný pes a trhlá kočka. 

Profil autora