Beletrie pro dospělé

Půlměsíční město: Rod nebes a dechu

Sarah J. Maas


Svět se hroutí – a zachránit ho můžou jen oni! Druhý díl temné fantasy série.

Bryce a Hunt se snaží vrátit do normálu. Povedlo se jim zachránit Crescent City, ale protože v poslední době zažili tolik otřesů, chtějí si hlavně odpočinout. Zpomalit. Zjistit, co je čeká v budoucnosti. Asteriové je zatím nechávají na pokoji, ale s rostoucí aktivitou rebelů se svět opět začíná otřásat. Bryce s Huntem tak čeká volba: mlčet, zatímco jsou ostatní utlačováni, nebo bojovat za správnou věc. A zrovna jim dvěma mlčení nikdy moc nešlo.

Více

549 Kč Doporučená cena
V prodeji

Návrat do Půlměsíčního města

Návrat do Půlměsíčního města
12.08.2022 | Víkendovky

Většina z vás si nejspíš užívá prázdnin a léta a třeba na Vánoce příliš nemyslí. Ale my v redakci jsme trochu napřed, protože právě teď chystáme knihy, které se na pultech knihkupectví objeví na podzim a právě před Vánoci.

Detailní informace

Žánr fantasy
Počet stran 784
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.10.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 1,054 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název House of Earth and Blood 2
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Svobodová
EAN 9788076616080
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Půlměsíční město: Rod nebes a dechu

....„Tahle bichlička slibuje spoustu akce, vášně, tajemství a dechberoucích zvratů. I přesto, že se děj zpočátku trochu táhl, autorka dostála své pověsti a perfektně si připravila půdu pro následný sled událostí.“....

Autor

Sarah J. Maas

Sarah J. Maas

Sarah J. Maasová v současné době žije v Bucks County v Pensylvánii. Má nezdravou zálibu v disneyovkách a špatné pop music. Miluje pohádky a balet a pije příliš mnoho čaje. Ráda objevuje historii a krásnou krajinu Pensylvánie společně se svým manželem a jejich psím společníkem. Literární svět dobyla svou sérií Skleněný trůn, kterou začala psát už v šestnácti letech.

Profil autora