Jay Kristoff na HumbookFestu 2019 | Albatros media

Jay Kristoff na HumbookFestu 2019!

• CooBooNews

Další zahraniční hvězdou, která 5. října zazáří na HumbookFestu, je… teď se podržte… Jay Kristoff, autor série Illuminae a novinky Nikdynoc. Máte radost? My ultramegavelkou!

Nemyslíme, že byste neměli tucha, kdo to Jay Kristoff je, ale pro jistotu…

Narodil se u protinožců v australském Perthu. Jako dítě rád a často hrál deskové hry a vášnivě četl. Z malého klučíka se vyklubal nejdřív vystudovaný umělec, markeťák a pak #1 autor fantazy a sci-fi. Série Illuminae a novinka Nikdynoc jsou prostě <3, jak víte sami. Na poličkách má nespočet mezinárodních ocenění, nakladatelství ve více než 35 zemích po celém světě mu vydala přes půl milionu knih. Měří přes dva metry a po světě kráčí víc než 12 000 dní. Narazit na něj můžete v ulicích Melbourne, kde teď žije s manželkou a psem. Víc na něj neprozradíme, na zbytek se ho můžete zeptat sami 5. října 2019.
 

A mimochodem – už jste na FB události? Připojte se k ní. Přesně v ní totiž najdete další podrobnosti a všechno, co o HumbookFestu 2019 chcete vědět. Pikošky ze zákulisí, ještě teplé aktuality a soutěže – račte tudy, mládeži :)

 

Sledujte Kristoffa na Instagramu: https://www.instagram.com/misterkristoff/

Fanděte Kristoffovi na Facebooku: https://www.facebook.com/AuthorJayKristoff/

A taky mrkněte na jeho web: https://jaykristoff.com/

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.