Osvoboditelka připlouvá jako e-kniha

CooBooNews

Duologie Pozorovatelka je u konce – a druhý díl s názvem Osvoboditelka vychází jako e-kniha, kterou nyní seženete na Palmknihy.cz.

Selah pokračuje ve své cestě, tentokrát se už pod zástěrkou hledání manžela chystá rovnou pomoci odboji – a na palubě své lodi Pozorovatelka se dostává tentokrát až do obávané Impérije. Osvoboditelka bohužel jako tištěná kniha nevyjde, ale pokud vás jednička bavila, dobrodružství potomacké vicesenešalky si můžete česky dočíst v elektronické podobě. Připravte si čtečku, k Osvoboditelce prosím tudy.

A co na vás v tomhle příběhu čeká?

Když Selah našla svou pravou lásku, prince Tordena z Norge, nikdy si nepředstavovala, že ho bude muset opustit. A to jen proto, že pravá mise Pozorovatelky byla tajemstvím, které jí posádka nesvěřila. Převážejí zbraně pro rebely bojující proti brutální cařici, jejíž stín se tyčí nad jejich dalším cílem: Schwarzwaldem. Na místě, kam Selah nikdy mířit nechtěla.

Ale dívka, která plná strachu opouštěla Potomac, je pryč. Podpalubí lodi je plné zbraní a její srdce visí na vlásku. Selah je odhodlaná dovést misi Pozorovatelky ke zdárnému konci. Podaří se jí to?