Beletrie pro děti

Pozorovatelka

Anna Bright


Cesta z Ameriky do světa evropských legend za láskou i dobrodružstvím v prvním dílu nové série!

Selah čekala celý život na svůj šťastný konec. Jako jediná dcera vládce Potomacu zná svou povinnost: najít si dokonalého partnera, který jí pomůže zabezpečit budoucnost jejího lidu. Ten den konečně nadešel. Ale poté, co jí její nejbližší přítel z dětství veřejně poníží svým odmítnutím, navrhne její matka nevídané řešení. Selah se musí vydat na plavbu přes Atlantik, kde na ni očekává několik vhodných nápadníků – a pokud se nevrátí domů zasnoubená, neměla by se vracet vůbec. Před budoucí princeznou se tak otvírá jedinečné dobrodružství, při kterém uvidí vše od zahrad anglických zámků po norské fjord. Ale plány její matky nejsou jediným tajemstvím, které se skrývá neviděné v podpalubí… a v sázce je možná mnohem víc než jen šťastný konec.
Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Osvoboditelka připlouvá jako e-kniha

Osvoboditelka připlouvá jako e-kniha

Duologie Pozorovatelka je u konce – a druhý díl s názvem Osvoboditelka vychází jako e-kniha, kterou nyní seženete na Palmknihy.cz.

Detailní informace

Počet stran 392
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.10.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,596 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Beholder
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Hajžmanová
EAN 9788075448996
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Pozorovatelka

„Romantická linka je tedy moc pěkná, milá, nenucená, svým způsobem i docela smutná, tak akorát. V knize nechybí i nějaké zvraty událostí, něco jsem čekala, něco mě překvapilo. Myslím, že v druhém díle se dočkám slíbeného dobrodružství, protože konec byl ... no prostě skvělý. :-D“