Young adult

Prokleté královny

Katherine Webber, Catherine Doyle


Na trůn usedly společně. Teď se jejich cesty rozdělí.

Princezny Wren a Rose se chopily eanské koruny, ale ne všichni jsou nadšení z toho, že na trůn usedly čarodějky. Rozvážná Rose se vydává na cestu po Eaně s úmyslem přesvědčit pochybovače, podivně ji to ale táhne ke Království slunce, kde odhalí netušená tajemství. Vzdorovitá Wren tajně vyráží na mrazivý sever, aby zachránila svou babičku. Mezitím se z temnoty vynořuje prastará kletba, která ohrožuje nejen život obou královen, ale i celou Eanu. Podaří se sestrám proplout všemi úskalími a sjednotit korunu?

Více

429 Kč Doporučená cena
V prodeji

Proklatě povedená série

Proklatě povedená série
25.01.2024 | Víkendovky

Na psaní dnešního blogu jsem se moc těšila. Minulý týden mě Adéla poprosila, abychom se prohodily, protože chtěla psát o Nočních ptáčatech, která vycházejí už v únoru, a to s opravdu luxusní obálkou. A protože já jsem se s vámi chtěla podělit o dojmy z Prokletých královen, které si budete moct vzít do ruky až koncem března, dávalo to smysl.

Další knihy ze série "Korunní princezny"

Detailní informace

Počet stran 560
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.03.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,54 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Cursed Crowns
Původní jazyk angličtina
Překladatel Radka Kolebáčová
EAN 9788076619234
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Katherine Webber

Katherine Webber

Katherine Webberová pochází z Jižní Kalifornie a většinu svého dětství prožila v pouštním městě Palm Springs. Je autorkou dívčího románu Only Love Can Break Your Heart a fantasy románu pro mládež The Revelry. Mladším čtenářům jsou určeny její série Sam Wu Is Not Afraid, Space Blasters a Dragon Realm, které vytvořila společně se svým manželem, Kevinem Tsangem. V současné době žije v Londýně se svým mužem a malými dcerkami.

Profil autora