Beletrie pro dospělé

Místo mezi světy

Micaiah Johnsonová


Dokáže Cara zastavit zlo v srdci multivesmíru a nepřijít přitom o všechno?

Konečně je možné cestovat do paralelních vesmírů. Má to však jeden háček: nikdo nemůže navštívit svět, kde je jeho paralelní protějšek stále naživu. Na scénu vstupuje Cara, jejíž paralelní já mají jednu mimořádnou dovednost: umí vážně dobře umírat - na nemoci, v pouličních bojích nebo prostě náhodou, když se jí nepovede utéct. A tak už zemřela v celkem 372 světech.

Na téhle Zemi se jí však podařilo přežít. Je tedy vyvolena jako dokonalá kandidátka pro cestování mezi paralelními vesmíry. Cara se tak vymaní ze špinavé chudinské čtvrti, kde vyrůstala. Teď má hezký byt ve spodním patře bohaté, zdí obklopené metropole Wiley. Pracuje (a taky nestydatě flirtuje) s atraktivní, ale odtažitou Dell; spolu sbírají data z různých světů pro Eldridgeský institut. Všechno zkrátka běží jako na drátkách.

Jedna z jejích osmi zbývajících dvojnic však za záhadných okolností zemře, a Cara se tak dostane do úplně nového světa se starými tajemstvími. To, co objeví, propojí minulost a budoucnost a odhalí její roli ve spiknutí, které ohrožuje celý multivesmír.

Více

369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Škatulky a krásné knihy

Škatulky a krásné knihy
03.09.2021 | Víkendovky

Nazdárek! Tak jsem myslela, že vám už dneska podám první report z nových kanceláří, ale ještě se nestalo, takže vám všechno bude muset vyprávět až někdo jiný v dalším z blogů. Druhou možností bylo fňukat tady kvůli tomu, že je podzim, i když má být ještě pořád léto, ale kdo čte naše blogy pravidelně, tak ví, že to je takové moje téma a zimu nesnáším, takže to už je taky nuda. No tak vám tu asi povím něco o knížkách, no, co se dá dělat.

Detailní informace

Počet stran 456
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.10.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,491 kg
Jazyk čeština
Původní název The Space Between Worlds
Původní jazyk angličtina
Překladatel Tereza Schlöglová
EAN 9788076613171
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi