Beletrie pro děti

YORK: Mechanický duch

Laura Rubyová


Tajemství vepsané do samotných základů New Yorku

Je to jen pár týdnů, co se dvojčata Tess a Theo spolu se svým přítelem Jaimem dostala v honbě za tajemstvím šifry Morningstarrových dál než kdokoli v historii – a zničili přitom svůj milovaný domov. Šifra však stále není vyřešena. Demolice domu pouze odhalila další stopu v největší záhadě moderního světa, a pokud chtějí Tess, Theo a Jaime zjistit, co se skrývá na konci hádanky, kterou do budov New Yorku vložili jeho geniální architekti, budou muset pokračovat.

To se však může ukázat jako ještě nebezpečnější, než tuší. Je zřejmé, že dvojčata Morningstarrova při stavbě šifry zúročila veškerou podivnou technologii, kterou celý život vytvářela, a tato technologie má s těmi, kdo ji sledují, své vlastní plány. Je také jasné, že Tess, Theo a Jaime nejsou jediní, kdo je na stopě pokladu. Když se k nim ze všech stran blíží známí i neznámí nepřátelé a zdá se, že se kolem nich hroutí samotné základy města, budou si muset položit otázku, jak daleko zajdou, aby změnili nezměnitelné – a zda jsou ochotni zaplatit cenu za rozluštění šifry.

Více

369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Druhý výlet do New Yorku

Druhý výlet do New Yorku
11.06.2021 | Víkendovky

Venku to vypadá, že se konečně blíží léto (a Katka nosí už jen jeden svetr, takže to asi bude pravda). Já jsem se na prázdniny vždycky hrozně těšil, ale letos už se jich doslova nemůžu dočkat. A ne kvůli teplu a podobným radovánkám, ale protože se snad bude dát trochu snáze cestovat. Protože právě cestování je věc, která mi poslední rok opravdu strašně chyběla.

Další knihy ze série "YORK"

Detailní informace

Počet stran 344
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.09.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,459 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady YORK
Původní název YORK 2
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076612655
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem