Beletrie pro dospělé

Průsvitní

Romantická balada v rytmu tří barev

Martin Šinkovský


Vydejte se do města K. a odhalte tajemství, která ukrývá!

Co dělat, když jste poslední svého druhu na celém světě? Nesnášíte město, ze kterého se nemůžete hnout, s nikým si nerozumíte a marně hledáte spřízněnou duši. Alan pracuje v podzemním klubu, Zaira v obřím nákupním středisku a oba se od svého okolí výrazně odlišují. Žijí v jednom městě, jsou si souzeni, a přesto k sobě nemůžou. Dva ztracenci, kteří nikam nezapadají, avšak osud celého lidstva je spjat s jejich existencí.

Vydejte se do města K. a odhalte tajemství, která ukrývá!

Více

269 Kč Doporučená cena
V prodeji

HUDEBNÍ UPÍŘI

HUDEBNÍ UPÍŘI
30.10.2020 | Víkendovky

Už dobrých deset patnáct dvacet minut sedím a důležitě mávám prsty nad klávesnicí, jako bych zaříkávala nějaký kouzelný lektvar… ale nenechte se mýlit, já totiž jenom dumám, jak vtipně zahájit tenhle blog. Jde to dost ztuha…

Detailní informace

Počet stran 296
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.10.2020
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,422 kg
Jazyk čeština
EAN 9788076611054
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Martin Šinkovský

Martin Šinkovský

Od narození ukrutně líný člověk, který sám nechápe, jak se dostal k psaní. Snad mu vyhovuje, že mu do toho lidi moc nekecají. Když přijde řeč na komiksy, stává se z něj urputný zastánce propracovaných scénářů a mnohovrstevnatých příběhů, které by rád napsal, ale naráží na to, že je prostě líný. Na univerzitě v Olomouci se přilepil na kreslíře TICHO762 a dodnes parazituje na jeho schopnostech. Mezi jejich společná díla patří Trikolora, Mlžný ostrov zbarvený do ruda, Městečko Kytice, Chodil obr po zemi nebo Lapálie v Lampálii.

Profil autora